top of page

Suverénní výkon béčka přinesl 6 bodů

Své další ligové kolo odehrála i mužská rezerva, kterou po svých zápasech jeli doplnit i muži z áčka. Rakovník se vydal na toto kolo v plné polní a minimálně svým počtem budil u svých soupeřů respekt. Muži tentokrát měli vyzvat týmy, které okupují spodní polovinu tabulky a tak věřili v bodový zisk.

FBC Rakovník B vs FLORBAL PRO BEROUN 8:6

(3:1, 2:2, 3:3) Do prvního zápasu nastoupili hráči Rakovníka s možná až přílišnou sebejistotou, jelikož tým z Berouna díky nízkému počtu hráčů nevypadal, že by mohl Rakovník připravit o body. Pravda byla taková, že Beroun rozhodně nebyl odevzdaný a naopak vzdoroval velice obstojně. Rakovník dával Berounu příliš místa v obranné fázi, naštěstí dokázal překonat brankáře hned 8 brankami, což vykompenzovalo nepřesvědčivou defenzivu.

FLORBAL RIDERS vs FBC Rakovník B 0:7 (0:1, 0:1, 0:5)

V dalším zápase čelili rakovničtí těžšímu soupeři, ovšem jejich hra se rapidně zvedla. Hráči nedávali soupeři na své obranné polovině moc prostoru a počínali si velice kompaktně. Jedinou kaňkou bylo velké množství neproměněných šancí. Po prvních dvou třetinách bylo skóre 2:0 pro Rakovník, ale zápas byl otevřený. V poslední třetině se však během jednoho střídání Rakovník dvakrát trefil a soupeře to položilo, což vedlo k dalším třem vstřeleným gólům. V bráně předvedl famózní výkon Strnad, který si za to vysloužil odměnu v podobě čistého konta

Sestava: Kukla, Strnad, Jelínek – Fencl, Tomiška, Novotný, Němeček, Kochánek – Pyskatý, Jiroušek, Urbánek, Erba, Trochta, Nechutný, Hůla