top of page

🦞Starší žáci - 9. ligové kolo🦞


 V devátém turnajovém dni této sezony jsme vyrazili do Berouna s osmi hráči do pole a třemi brankáři. TJ SOKOL DOBŘÍŠ x FBC RAKOVNÍK 2:5 (2:3,0:2)


Do zápasu jsme vstoupili aktivně a vytvořili si brzy (0:14 a 1:06) dvoubrankové vedení které jsme zvládli v páté minutě ještě navýšit. V sedmé minutě však jinak dobře bráněný soupeř dvěma akcemi snížil na přestávkových 2:3. V druhé části jsme přidali opět hned po úvodní buly uklidňující branku na 4:2 a zbytek utkání jsme měli hru pevně pod kontrolou. V závěru jsme přidali ještě pátou branku a odnesli si tak první výhru dne.


David Tuma 2+2

Dan Halíř 2+0

Jan Hrádek 1+0FBC RAKOVNÍK x PANTHERS PRAHA RED 9:2 (6:1,3:1)


V druhém utkání jsme si smlsli na pražských Panterech. Po celkově pěkně odehraném utkání, kdy jsme plnili vše, co jsme si řekli, jsme mohli odcházet s pocitem skvěle odvedené práce. Pantery jsme téměř k ničemu nepustili a vstřelili spoustu krásných gólů. 


David Tuma 1+4

Dan Halíř 3+1

Vilém Homola 2+2

Jan Hrádek 2+1

Jakub Hrádek 1+0


OLYMP FLORBAL POSEIDON x FBC RAKOVNÍK 6:8 (2:7,4:1)


Ve finálovém zápase turnajového dne to po první části vypadalo jako rozhodnutý zápas. Udělali jsme si pohodlný pěti brankový náskok a nejspíš namlsáni tímto stavem, vzedmutím se soupeře v druhé části nebo možná spojením obojího jsme se ještě strachovali o výsledek. Naštěstí jsme nápor soupeře dokázali ustát a uhájili tak vítězství a získali i třetí zápas v náš prospěch.


David Tuma 3+1

Jakub Hrádek 2+0

Daniel Halíř 2+0

Vilém Homola 0+2

Tomáš Fouček 1+0
Hodnocení trenéra (MP): 


Dnes musím všechny zúčastněné velice pochválit. Hráli jsme krásný florbal, dobře jsme bránili a vstřelili jsme hromadu branek. Hráči do toho šli s nadšením, a to se jim pak vrátilo v podobě skvělých výsledků. Sestava:


Útok: Vilém Homola, David Tuma ©, Dan Halíř

Natálka Brotánková, Eliška Sailerová


Obrana: Tomáš Fouček, Jakub Hrádek, Jan Hrádek


Brankáři: Alenka Grubnerová, Jakub Kessl, Jakub LaurynNejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page