top of page

🦞Starší žáci - 8. ligové kolo🦞


Po ne úplně povedeném předchozím kole jsme spadli do třetího výkonnostního koše, kde jsme si chtěli spravit chuť a vybojovat si zpět postup do vyšších pater přeboru.FBC RAKOVNÍK x BLUE HORSES STOCHOV 8:2 (6:1,2:1)


Hned v prvním utkání jsme ukázali, že když chceme, umíme hrát pěkný kombinační florbal. Solidně odehrané utkání, které dostala pod kontrolu hlavně první útočná formace, která se podílela na 6 brankách a skvěle chytající Alenka Grubnerová, která nás podržela důležitými zákroky.


Jonáš Pecka 3+2

David Tuma 2+2

Vilém Homola 1+2

Jakub Čermák 1+0

Tomáš Fouček 1+0

Daniel Halíř 0+1FBC BARRACUDAS SLANÝ x FBC RAKOVNÍK 1:15 (0:7,1:8)


Gólové hody! Asi i tak by šel tento zápas jednoduše popsat. Celé utkání jsme diktovali tempo hry a soupeře kromě jedné rychle využité nepozornosti nepustili do hry. Skóre otevřela druhá lajna, kdy Dan Halíř konečně začal také přihrávat a za celý zápas nakonec připravil pro svého centra Kubu Čermáka čtyři brankové asistence, a nakonec utkání přidal ještě jednu branku sám. Z dobře hrající a kombinující první útočné lajny těžil hlavně Jonáš Pecka, který z předbrankového prostoru hned osmkrát trestal a mohl tak poděkovat svým dvorním nahrávačům Vildovi Homolovi a Davidu Tumovi za skvělý servis.


Jonáš Pecka 8+0

Jakub Čermák 5+0

Dan Halíř 1+4

Vilém Homola 1+4

David Tuma 0+5FBC RED DRAGONS HOŘOVICE x FBC RAKOVNÍK 3:7 (2:6,1:1)


Ve finále jsme pokračovali v dobré hře, soupeř hnaný bubny a chorály svých fanoušků sice v první části zlobil, ale nakonec musel uznat našich kvalit a tak jsme opanovali toto turnajové kolo.


Jonáš Pecka 4+0

Daniel Halíř 1+2

Eliška Bornová 1+0

Jakub Čermák 1+0

Vilém Homola 0+1

Stanislav Vojáček 0+1

David Tuma 0+1

Tomáš Fouček 0+1Hodnocení trenéra (MP): 

Předvedli jsme dobrý týmový výkon proti slabším soupeřům. Doufám, že neusneme na vavřínech a budeme pokračovat v práci, abychom mohli stejný herní projev předvádět i proti silnějším soupeřům.Brankáři: Alenka Grubnerová, Daniel Geleti, Jakub Lauryn

  1. lajna: Vilém Homola – David Tuma ©  – Jonáš Pecka, Standa Vojáček – Eliška Bornová


  1. lajna: Dan Halíř -Kuba Čermák- Natálka Brotánková / Eliška Sailerová

Tomáš Fouček – Radim Dobrý


Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Comments


bottom of page