top of page

🦞 Starší žáci - 7. ligové kolo🦞

FBC RAKOVNÍK x BULDOCI RADOTÍN - DAVLE 0:2 (0:2,0:0)


Jak se říká, když nedáš gól, nemůžeš vyhrát. To přesně platilo pro toto utkání. I když jsme si vytvořili spoustu gólových příležitostí, nebyli jsme schopni vstřelit branku.

Soupeřovi se to dvakrát podařilo a tak jsme odcházeli ze hřiště rozčarovaní a s prohrou na krku.FLORBAL PRO BEROUN x FBC RAKOVNÍK 3:4 (0:2,3:2)


V druhém zápase jsme trochu proházeli lajny, a to se ukázalo jako dobré řešení problému se vstřelením branky. Trio Čermy na centru s bratry Hrádky na křídlech udávalo tempo hry a podílelo se na vítězném tažení třemi brankami ze čtyř. Využili ve třetí minutě početní výhodu po faulu soupeře a ujali se vedení pro tým. Chvíli před koncem první části navýšili po tlaku na bránu skóre na přestávkových 2:0. V začátku druhé části soupeř snížil na 2:1 a chvíli po neproměněném nájezdu našeho kapitána Davida Tumy dokonce srovnal na 2:2 a zdramatizoval tak zápas. Naštěstí minutu na to vrátil opět vedení dobře hrající Kuba Čermák a následně navýšil skóre na 2:4 a napravil si reputaci David Tuma. Berounští florbalisté dokázali ještě snížit, ale po nevyužité přesilovce přišlo pár minut před koncem jejich oslabení a už nedokázali odpovědět a my tak vyhráli nejtěsnějším možným rozdílem.


Jakub Čermák 2+1

Jakub Hrádek 0+2

Jan Hrádek 1+0

David Tuma 1+0

Stanislav Vojáček 0+1


FBC RAKOVNÍK x KANONÝŘI KLADNO ČERNÍ 7:3 (2:0,5:3)


Po kolečku ve skupině, kdy jsme všichni měli na kontě jednu prohru a jednu výhru rozhodoval o pořadí rozdíl skóre, který jsme měli nejhorší, a tak jsme hráli o páté místo v turnaji. Konečně i první lajna trefila své příležitosti a dotáhla svým výkonem zápas do vítězného konce. Bohužel i tak padáme do třetího výkonnostního koše.


Jonáš Pecka 3+0

David Tuma 1+2

Stanislav Vojáček 1+0

Daniel Halíř 1+0

Jan Hrádek 1+0

Vilém Homola 0+1

Natálie Brotánková 0+1

Jakub Čermák 0+1


Hodnocení trenéra (MP): 

Bohužel jsme nevyužili vytvořené příležitosti v prvním utkání a to nás stálo lepší umístění v turnaji. Brankáři: Alenka Grubnerová, Jakub Kessl

  1. lajna: Vilém Homola – David Tuma ©  – Jonáš Pecka, Standa Vojáček – Eliška Bornová

  2. lajna: Jakub Hrádek – Jakub Čermák – Jan Hrádek, Tomáš Fouček – Radim Dobrý /Jakub Rys

  3. lajna: Natálka Brotánková – Dan Halíř – Eliška Sailerová
Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page