top of page

🦞 Starší žáci - 4. turnajový den 🦞

SPORT EDEN BEROUN X FBC RAKOVNÍK 5:0

První polovinu zápasu jsme dokázali držet tempo s berounským celkem, a dokonce si vytvořit i nějaký náznak šance, ale to bylo bohužel vše. Druhá polovina byla naprosto něco jiného, berounský tým zrychlil tempo hry a poklidně zápas dohrál.


TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY X FBC RAKOVNÍK 3:2

Zápas jsme nezačali úplně dobře. Po třech minutách svítilo na tabuli skóre 2:0 pro Vinohrady. Rakovník ale nepřestal bojovat, a dokonce dokázal vyrovnat. Bohužel nám ke konci zápasu začaly docházet síly a doplatili jsme na to inkasovaným gólem.


FBC RAKOVNÍK X FBC ŽRALOCI PŘÍBRAM 2:3

Toto utkání bylo celé bohužel v líném a unaveném tempu. Utkaní nám prohrál nedůraz v obraně a nepřesný útok.


FBC RAKOVNÍK X PANTHERS PRAHA RED 4:4

Zápas vypadal podobně jako předchozí. Po gólu Fukárka jsme se rychle dostali do vedení, které jsme také rychle ztratili. Toto utkání jsme mohli vyhrát, ale bohužel jsme už nenašli sílu to dotáhnout do vítězného konce.


Hodnocení trenéra (KS): Dnešní předvedená hra se mi moc nelíbila. Bylo to odevzdané, bez nějaké chutě hrát florbal. Do příště musíme zlepšit spoustu věcí, ale hlavně fyzičku, bez které florbal hrát nejde.


Foto z archivu FBCNejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Comentarios


bottom of page