top of page

🦞Starší žáci - 2. ligové kolo🦞


Druhou zastávkou Přeboru starších žáků byl turnaj v pražské Zbraslavi, domácí hale týmu OLYMP FLORBAL. Sešli jsme se v 11 hráčích do pole s převahou obranných hráčů, takže jsme museli kouzlit se sestavou a z některých obránců udělat toto kolo ofenzivní hráče.

FBC RAKOVNÍK x TJ Sokol Dobříš 6:5 (3:3,3:2)

https://www.ceskyflorbal.cz/match/detail/default/1063103 Zápas s Dobříší byl celkově herně vyrovnaný. Na malé ploše Pod Třešňovkou to bylo hodně o soubojích o míček, které vycházeli střídavě pro oba celky, a tak stav utkání kolísal z jedné strany na druhou. Naštěstí pro nás zazněl závěrečný klakson při našem

vedení a odnesli jsme si výhru.

Jakub Hrádek 2+1

Jakub Čermák 2+1

Jonáš Pecka 2+0

Vilém Homola 0+2

Jan Hrádek 0+1

Stanislav Vojáček 0+1


OLYMP FLORBAL POSEIDON x FBC RAKOVNÍK 9:1 (5:1,4:0)

Druhé utkání bylo bohužel téměř jednostranné. Soupeři nás v domácím prostředí nepustili do hry, dobře se pohybovali, vycházela jim kombinace zakončená pěknými góly a v obraně nám až na jednu výjimku nenechali prostor pro možnost skórovat.

Jakub Čermák 1+0

Jakub Hrádek 0+1

FBC RAKOVNÍK x ACEMA SPARTA PRAHA BARR 5:7 (2:4,3:3)

V závěrečném utkání jsme poměřili síly s pražskou Spartou. Zápas to byl pěkný, gólově velice neskromný. Avšak bohužel už od prvních minut jsme museli dotahovat náskok soupeře. Za stavu 2:3 byl ve slibné šanci faulován Kuba Hrádek a bylo nařízeno trestné střílení. Již zmíněný faulovaný se sám postavil ke středovému puntíku k zahrání nájezdu. Navedl si míček před branku a pokusil se nečekanou střelou zápěstím překvapit soupeřova gólmana, ten však bohužel vytáhl pohotový zákrok a jen tak tak vytlačil míček mimo tyče. V dalším průběhu utkání si soupeř udržoval pohodlný náskok dvou až tří branek, my jsme neproměnili některé slibné šance a po vyloučení Jonáše Pecky necelé tři minuty do konce a inkasování v oslabení na 4:7 to bylo už těžké. Dokázali jsme ještě regulovat skóre na konečných 5:7, ale to bylo vše.


Jakub Čermák 2+0

Jonáš Pecka 2+0

Natálka Brotánková 1+0

Vilém Homola 0+1

Jan Hrádek 0+1

Stanislav Vojáček 0+1

Štěpán Hluchý 0+1


Hodnocení trenéra (MP):


Dneska jsme odehráli dvě pěkná vyrovnaná utkání, v jednom se přiklonilo štěstí na naší stranu, v druhém jsme neproměnili několik šancí a to nás stálo zápas. Ve třetím zápase s Olympem soupeř jasně dominoval. Celkově však v kabině převládá optimismus.


Sestava

B: Jakub Kessl

O: Štěpán Hluchý, Jan Hrádek, Radim Dobrý, Kuba Rys, Eliška Bornová

Ú: Vilda Homola, Johny Pecka ©, Standa Vojáček, Natálka Brotánková, Kuba Čermák, Kuba Hrádek
Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Comentários


bottom of page