top of page

🦞Starší žáci - 11. ligové kolo 🦞

Do 11. kola jsme byli po předchozím zrušeném turnaji a následném losu zařazeni do prvního výkonnostního koše, kde na nás čekali velice těžcí soupeři. Hráči z toho byli trochu nervózní, ale řekli jsme si jak chceme hrát a šli jsme na to.


FBC RAKOVNÍK x ACEMA SPARTA PRAHA BARR 2:5 (1:1,1:4)


První zápas jsme rozehráli v dobrém tempu, jako první jsme vstřelili branku a ujali se vedení. Bohužel to nás nejspíš ukolébalo a trochu jsme přestali hrát. Soupeř toho využil, a ještě v úvodní části srovnal skóre. Začátek druhé části se nesl spíše ve prospěch soupeře, hned po 32 vteřinách se Sparta dostala do dobré šance a otočila stav zápasu na 1:2. v 16 minutě jsme dokázali vyrovnat, ale po dvou slepených brankách hned v minutě 18. si soupeř udělal opět náskok a dobrou obrannou hrou uhájil a v závěru ještě navýšil na konečných 2:5.


TATRAN STŘEŠOVICE x FBC RAKOVNÍK 8:5 (4:2,4:3)

Ve druhém zápase už bylo vidět to, čeho jsme se obávali. Tatran hrál velice pohledný a rychlý kombinační florbal. Ke konci první části jsme se konečně chytli soupeřova tempa a dvěma brankami snížili na 3:2, bohužel o několik málo vteřin později už se zase radovali Střešovičtí, a to, když si nahození z poza brankové čáry zády srazil do vlastní brány náš gólman a stanovil tak poločasové skóre 4:2. V druhé části soupeř pokračoval v dobrém výkonu a my se snažili držet krok co to šlo, po dvou inkasovaných brankách jsme dokázali odpovědět také dvěma a udržet tak ještě naděje při stavu 6:4 Ovšem soupeř to byl až příliš dobrý a vytvářel si spoustu šancí které i trestal, a tak přidal v závěru utkání další dvě branky. Na ty jsme dokázali reagovat už jen kosmetickou úpravou stavu třináct vteřin před koncem, 8:5. Proti takto silnému soupeři to nebyl špatný výkon.


FBC RAKOVNÍK x BLACK ANGELS 2:4 (1:3,1:1)


V zápase o umístění jsme se potkali opět s kvalitně hrajícím soupeřem. Díky příznivému losu jsme nemuseli čekat až do konce hracího dne a vyzvali jsme pražské černé anděli hned první možný termín. Bohužel jsme si nechali soupeře v první části gólově odskočit. Ve druhé jsme se už jen vyrovnaným výsledkem rozloučili s turnajovým dnem plni rozporuplných pocitů a odjíždíme bohužel bez bodu.


Hodnocení trenéra (MP): Dnes proti nám stáli velice dobří soupeři. Moji svěřenci nepředvedli špatné výkony, ale na srovnání s takovými týmy musíme ještě hodně zamakat. A to jak na technice, tak hlavně na fyzičce. O herní soustředěnosti nemluvě…


Brankář: Martin Dao Duy ©

Obrana: Daniel Geleti – David Jodas - Jonáš Přibyl

Útok: Jakub Engel – Jakub Čermák – Vilém Homola

David Tuma – Štěpán Fukárek – Tobiáš Havel

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Comentarios


bottom of page