top of page

🦞Starší žáci - 11. ligové kolo🦞

TEXAS LONGHORNS DDM P6 x FBC RAKOVNÍK 5:5


TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY B x TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY B 5:3


FBC RAKOVNÍK x OLYMP FLORBAL APOLLON 4:4


FBC RAKOVNÍK x FBŠ BOHEMIANS PRAHA 4 BÍLÍ 5:2


Komentář trenéra:

" Tento turnajový den jsme měli možnost si zahrát v hale, která je umístěna v Praze - Zbraslav. Z halových podmínek jsem byl dost zklamán. Především z důvodu výrazně zmenšeného hřiště, celodenního nošení vlastních věcí a nevyhovujícímu zázemí, kdy jsme se převlékali skoro na chodbě.

Už mi tohle všechno přijde jako přežitek, který by se měl odstranit.

Každopádně tým vyrazil ve velice kvalitní a početné sestavě, kdy soupisku doplnilo i několik hráčů, kteří primárně hrají dorosteneckou kategorii (věkově jsou starší žáci). V prvním zápase se ihned podařilo porazit tým FBŠ Bohemians, což tým dost pozitivně nastartovalo. Velkou zásluhu na této výhře měl brankář Adam Masák, který se ve své roli velmi zlepšuje a obrana, která zvládala více než efektivně blokovat střely soupeře. V následujících zápasech se už tolik nedařilo, ale ještě dvě remízy se získat zvládly. Byl jsem rád, že tým zapojil maximálně všechny hráče a několik hráčů mile překvapilo - Katka Rudolfová přihrála v posledním zápase perfektně Vojtovi Svobodovi. Terka Klichová po nahrávce Honzi Karafiáta poslala nekompromisně florbalový míček za soupeřova záda.

Kdybych měl poukázat na negativní činnosti ve hře, tak rozhodně hra jednou rukou a neustálá potřeba se věnovat "backhandové" části čepele v situacích, kdy to bylo opravdu zbytečné. Tým se perfektně podporoval a v těžkých situacích se dokázal semknout. Následující turnajový den bude poslední v této sezóně a já týmu přeji, aby na turnajový den vyrazil v podobně stejné pohodě, jako na tento."


Soupiska:

Masák Adam, Engel Jakub, Svoboda Vojtěch, Přibyl Jonáš, Rudolfová Kateřina, Fukárek Štěpán, Liprt Tobias, Brodníček Matyáš, Tuma Lukáš, Karafiát Jan, Klichová Tereza, Sailer Jakub, Breník Tadeáš
Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page