top of page

🦞První ligové kolo - starší žáci🦞

Budíček na začátek sezóny


V sobotu se vydal tým starších žáků na první ligové kolo této sezóny a to v 1. koši přeboru starších žáků. Trenér Vít Němeček měl k dispozici celkem 12 hráčů, ze kterých jsou jen 3 starší žáci druhým rokem. Své první ligové kolo okusili Zuzka Házlová a Daniel Geleti.


ACEMA SPARTA PRAHA BARR x FBC RAKOVNÍK 2:1 (1:1;1:0)Hodnocení trenéra : Na začátku zápasu jsme soupeři nestačili a svými zákroky nás podržel brankář Pepa Brabec.

Postupně se naše hra zlepšovala, ale celkově to na dorovnání výkonu soupeře, ani výsledku, bohužel nestačilo.


FBC RAKOVNÍK x TATRAN STŘEŠOVICE 1:11 (0:5;1:6)Hodnocení trenéra : Soupeř v průměru vyšší o hlavu byl ve všech oblastech lepší. I když to byl občas kolotoč, naši hráči se snažili uhrát co nejslušnější výsledek.FBC RAKOVNÍK x PANTHERS PRAHA RED 4:7 (2:2;2:5)


Hodnocení trenéra : Zápas jsme si prohráli sami, hlavně nekoncentrovaností a nebránění hráčů. Míčky jsme místo přechodu hlavně do kombinace nahazovali. Občas nezvládnuté souboje v obranné činnosti jeden na jednoho nás dostávaly pod tlak. Pro oko diváka z naší strany málo pohledný florbal. Je před námi hodně práce. Víme, na čem máme zapracovat.


Sestava : Josef Brabec, Jakub Čermák, Štěpán Fukárek, Boris Košťál, Jonáš Pecka, Monika Pokorná, Vilém Homola, Jakub Engel, Jakub Sailer, David Jodas,

Házlová Zuzana, Daniel Geleti
Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Comments


bottom of page