top of page

🦞První ligové kolo - starší žáci🦞

Budíček na začátek sezóny


V sobotu se vydal tým starších žáků na první ligové kolo této sezóny a to v 1. koši přeboru starších žáků. Trenér Vít Němeček měl k dispozici celkem 12 hráčů, ze kterých jsou jen 3 starší žáci druhým rokem. Své první ligové kolo okusili Zuzka Házlová a Daniel Geleti.


ACEMA SPARTA PRAHA BARR x FBC RAKOVNÍK 2:1 (1:1;1:0)Hodnocení trenéra : Na začátku zápasu jsme soupeři nestačili a svými zákroky nás podržel brankář Pepa Brabec.

Postupně se naše hra zlepšovala, ale celkově to na dorovnání výkonu soupeře, ani výsledku, bohužel nestačilo.


FBC RAKOVNÍK x TATRAN STŘEŠOVICE 1:11 (0:5;1:6)Hodnocení trenéra : Soupeř v průměru vyšší o hlavu byl ve všech oblastech lepší. I když to byl občas kolotoč, naši hráči se snažili uhrát co nejslušnější výsledek.FBC RAKOVNÍK x PANTHERS PRAHA RED 4:7 (2:2;2:5)


Hodnocení trenéra : Zápas jsme si prohráli sami, hlavně nekoncentrovaností a nebránění hráčů. Míčky jsme místo přechodu hlavně do kombinace nahazovali. Občas nezvládnuté souboje v obranné činnosti jeden na jednoho nás dostávaly pod tlak. Pro oko diváka z naší strany málo pohledný florbal. Je před námi hodně práce. Víme, na čem máme zapracovat.


Sestava : Josef Brabec, Jakub Čermák, Štěpán Fukárek, Boris Košťál, Jonáš Pecka, Monika Pokorná, Vilém Homola, Jakub Engel, Jakub Sailer, David Jodas,

Házlová Zuzana, Daniel Geleti
Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page