top of page

🦞 Podpora klubu pro každého 🦞


Chtěli by jste například při nákupu bot darovat určité procento této částky na dobrou věc? ✅

Zní to skvěle, že část utracených peněz z vašeho nákupu, může jít na podporu našeho klubu, aniž by se navýšila daná částka? ✅

ℹ️ Pokud chcete, můžete každým nákupem přispět na náš klub FBC Rakovník a je to jednoduché.


➡️ Zadejte do vyhledávače www.givt.cz. ➡️ V modré liště vpravo zadejte název e-shopu. ➡️ V modré liště nalevo zadejte název organizace (FBC Rakovník) ➡️Klikněte na "zahájit nákup" a pak už si jen vyberte zda chcete nakupovat anonymně, či se přihlásíte.


📌 Pokud na to nechcete myslet při každém nákupu, klikněte na odkaz níže a přijdete si do prohlížeče givtího pomocníka, který vám vždy připomene možnost nákupu s příspěvkem pro klub. ❗️ https://givt.cz/aplikace 📌 Zde je krátké video, kde je vše jasně a stručně shrnuto.
Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Kommentare


bottom of page