top of page

🦞 Přípravka - 7. turnajový den 🦞

Sedmý turnajový den, i přes velké úsilí hráčů, přinesl 4 prohry. Hráči se však nenechali výsledkem rozhodit a domů odjížděli v dobré náladě a s mnoha novými zkušenostmi.


FBC Rakovník X Panthers Praha (0:15)

FBC Rakovník X FAT PIPE Start98 Kunratice (0:11)

FBC Rakovník X FbC Fb3 Bohemians Praha 4 bílí (1:8)

FBC Rakovník X FbC Fb3 Bohemians Praha 4 zelení (0:22)Slovo trenéra - Veronika Kosová:

V tento turnajový den se na celkovém výkonu podepsala početná marodka jak mezi hráči, tak i mezi trenéry. Jako trenérská výpomoc přijel Jakub Kochánek, který jakožto trenér starších kategorií, předal hráčům nové cenné rady z jeho zkušeného pohledu. Chyběla také naše brankářská opora, a tak se v bráně střídali hráči z pole. Přesto, že neměli velké brankářské zkušenosti, zhostili se nelehkého úkolu velmi dobře. Řekla bych, že právě absence hráčů a golmanky se nejvíce promítla do výsledků. Dalším úskalím byly také stále se opakující chyby jako nehlídání si hráčů nebo nahrávání před vlastní bránu. Tyto situace budeme trénovat a věříme, že se celý tým bude dále zlepšovat.Realizační tým:

Hlavní trenér: Veronika Kosová

asistent trenéra: Jakub Kochánek


Soupiska:

Marton Damián

Němeček Vašek

Nováček Prokop

Suchá Barbora

Vitner Štěpán

Mydlová Karolína

Bláhová Rozárie

Hofricht Václav

Štulajter Oliver

Zelenka Petr
Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Comments


bottom of page