top of page

🦞 Přípravka - 7. ligové kolo 🦞

Tentokrát se hráči přípravky vydali na domácí půdu do Nového Strašecí. Avšak i přes krátkou vzdálenost odjel vzhledem k nemocnosti malý počet hráčů. I přesto celou halu velmi překvapili  a odehráli krásné zápasy.


Zápasy:

FBC Rakovník X ACEMA Sparta Praha YELLOW 13:4

FBC Rakovník X Panthers Praha 7:6

FBC Rakovník X FbŠ Bohemians Praha 4 bílí 10:2

FBC Rakovník X FbC Barracudas Slaný 3:4


Soupiska:

Čech Petr 

Šantora Josef

Šíma Michael 

Štulajter Oliver

Vojáčková Adéla 

Zelenka Petr 


Trenér: 

Denisa Holanová


Slovo trenéra:

Popravdě jsem v menším počtu nečekala úplné zázraky, ale přišly. Na hráčích je viděl, že už mají něco za sebou, a jsou si jistější a jistější. Posun je vidět hru od hry. 

Přesto však tento turnajový den nastalo spoustu okamžiků, které budou hráče učit z chyb a nedostatků. Druhý zápas zavládla trochu krize a hráči vůbec nedokázali přijímat rady trenéra, celkem polevili a ne vše šlo jako po drátkách. I to ovšem k týmovému sportu patří a je to dobře, právě to nás nejvíc učí.

Ale zpět k fantazii, kterou malí raci opět předvedli. Vezou krásný výsledky a hráli opravdu s nasazením.  Vyzdvihnutí patří také Oliverovi Štulajterovi, který v bráně předváděl zázraky. 

Děkuji všem i rodičům. Těším se na další společný den. :) 
Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Comments


bottom of page