top of page

🦞Přípravka - 6. turnajové kolo🦞

Na turnajový den do Biosky na Kladně se vydalo pouze šest odvážlivců. To jim však nezabránilo doslova rozstřílet branky soupeřů.


Zápasy:

FBC Rakovník X Kanonýři Kladno černí (7:3)

FBC Rakovník X BLACK ANGELS MINIŽÁKYNĚ (15:1)

FBC Rakovník X ACEMA Sparta Praha BLUE (8:0)

FBC Rakovník X Kralupy Wolves (9:1)

Soupiska:

Bláhová Rozálie

Němeček Václav

Kaily Matyáš

Šantora Josef

Vitner Štěpán

Vlk Václav


Trenér:

Holanová Denisa


Slovo trenéra:

Před odjezdem na TD jsem měla dost obavy, jak to všechno zvládneme. Neměli jsme ani dvě trojky, což mě velmi znepokojovalo. Hned po prvním turnaji jsem změnila názor a došlo mi, že v takovém nastavení můžeme zvládnout všechny zápasy. Taky se to podařilo a domů jsme si odvezli všechny výhry a dokonce i vychytanou nulu. Výhry si hráči zaslouží a já jsem pyšná na každého z nich. K fantastickým výsledků se přidalo to nejdůležitější a tím byla samotná hra, kde hráči předváděli opravdové zázraky. Ukázalo se, že práce na trénincích se vyplatí. A k tomu se přidalo výborné nastavení samotných hráčů - předváděli vlastní individuality, zároveň dokázali být týmoví a do zápasů promítat rady trenéra. Krása pohledět. Myslím, že tento TD byl za odměnu pro hráče, trenéry i rodiče. Všem moc děkuji, jen tak dál! :)

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Yorumlar


bottom of page