top of page

🦞Přípravka - 6. ligové kolo🦞

První turnajový den v novém roce přípravka doslova bodovala. A svým výkonem překvapila soupeře i celou halu. Malou zásluhu na tom má i Ježíšek, který některým hráčům nadělil nové vybavení, rodičům nová klubová trička ve kterých fandili ze všech sil a dokonce i bubny, které zněly celou halou. 


Zápasy: 


FBC Rakovník X Panthers Praha (7:3)

FBC Rakovník X Kanonýři Kladno Méďové (6:0)

FBC Rakovník X ACEMA Sparta Praha YELLOW (6:2)

FBC Rakovník X FAT PIPE Start98 Kunratice (3:3)


Soupiska: 

Bláhová Rozárie

Čech Petr 

Hofrichtr Václav 

Němeček Václav

Vojáčková Adéla

Slabý Filip 

Šantora Josef

Šíma Michael 

Špirk David 

Štulajter Oliver 

Zelenka Petr 
Trenéři: 

Denisa HolanováSlovo trenéra: 

Tento turnajový den byl pro mě jako trenérku doslova za odměnu. A nejen proto, že jsme pří zápasech udrželi čisté konto nebo že jsme odvezli samé výhry a jednu remízu. Ale především proto, jak obrovský posun u všech hráčů jednotlivě vnímám. A vnímají ho i soupeři a rodiče. A to je teprve odměna. Na zápasy se nádherně koukalo, obzvláště na poslední vyrovnaný zápas, který je zároveň největší výhrou. A těší mě, že i děti mohou cítit a vidět, že se stejným soupeřem, proti kterému ještě nedavno prohrávaly mohou najednou předvádět vyrovnané zápasy. Klobouk dolů, jsem pyšná. Makejte dál! Taky díky rodičům, převedli show, většina z nich měla klubová trička, a to byla radost pohledět. :)

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Comments


bottom of page