top of page

🦞 Přípravka - 6. ligové kolo 🦞

Šesté ligové kolo se konalo o poznání blíže a přineslo s sebou i hojnou účast hráčů. Bohužel zázemí už tak příjemné nebylo. Hala měla určité nedostatky, i přesto si hráči a trenéři další společný den užili.


FBC Rakovník X Wizards SO Praha 10 (1:6)

FBC Rakovník X ACEMA Sparta Praha BLUE (2:7)

FBC Rakovník X Panthers Praha (0:8)


Slovo trenéra:

Problém pro nás představovalo zázemí, s neadekvátními brankami. Které ovlivnily i výkon naší gólmaky. I přesto se chytání zhostila velmi dobře. Zápasy ukázaly naše největší slabiny ale i posun jednotlivých hráčů. Který je kolo od kola velmi znatelný. Oproti ostatním týmům máme největší zastoupení nováčků, kteří začali teprve danou sezónu. Proto je pro mě nejzásadnější nadšení hráčů a jejich posun od předchozích kol, který je velmi viditelný.

V závěru bych ráda poděkovala rodičům, kteří jsou dětem i nám velkou oporou. Zároveň bych všem hráčům a rodičům chtěla popřát krásné svátky. Těšim se v dalším roce.


Realizační tým:

Hlavní trenér: Denisa Holanová

asistent trenéra: Veronika Kosová


Soupiska:

Červeňáková Natálie

Holopírková Karolína

Musilová Laura

Mydlová Karolína

Němeček Vašek

Nováček Prokop

Suchá Barbora

Šantora Josef

Šantorová Antonie

Špirk David

Vitner Štěpán

Vlk Václav

Zechovská Anna


Více fotek na FB a IG.Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

bottom of page