top of page

🦞Přípravka - 4. ligové kolo🦞

Na svůj další turnajový den se vydali hráči přípravky do studené haly Slavie. Vzali s sebou další nováčky a TD zpestřila dokonce i situace na silnicích, která díky nově napadlému sněhu nebyla úplně za odměnu.


ZÁPASY:


FBC Rakovník X FBC Slavia Praha (1:4)

FBC Rakovník X FbŠ Bohemians Praha 4 bílí (3:7)

FBC Rakovník X Kanonýři Kladno Méďové (6:1)

FBC Rakovník X ACEMA Sparta Praha YELLOW (5:4)


SESTAVA:


Bláhové Rozárie

Hofricht Václav

Slabý Filip

Šantora Josef

Šíma Michael

Špirk David

Štulajter Oliver

Vojáčková Adéla


TRENÉR:

Denisa Holanová


SLOVO TRENÉRA:

Zápasový den hodnotím celkově velice kladně. Podařilo se opět pozvednout nováčky a dokonce i slečnu, která byla úplně poprvé. Z proher i výher si vezeme cenné zkušenosti a přes zaspání převážně v prvním zápase se rozhodně není za co stydět. U hráčů, kteří hrají delší dobu je vidět velký posun - je to znát při rozehrávkách, rozestavení na hřišti a ukazuje se i vlastní myšlení a rozhodování při hře. Největším úskalím je zakončení, kde zatím ostatní týmy překvapuje především Pepa Šantora, který si tento TD zajel i svůj nájezd a proměnil ho. Všichni hráči odvedli kus práce a je vidět velký progres. Jen tak dál!

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Comments


bottom of page