top of page

🦞Přípravka - 1. turnajový den🦞

Na první turnajový den v nové sezóně se vydali hráči přípravky do Bublina areny v Praze. Stávající sestavu z minulé sezony doplnili mladší a noví hráči, kteří se výborně začlenili do celého týmu.


Zápasy:

FBC Rakovník X BLACK ANGELS 2014 (1:4)

FBC Rakovník X FbŠ Bohemians Praha 4 bílí (2:4)

FBC Rakovník X FAT PIPE Start98 (3:9)

FBC Rakovník X FbC Red Dragons Hořovice Arrax (2:2)


Sestava:

Beneš David

Hofrichtr Václav

Kail Matyáš

Mydlová Karolína

Němeček Václav

Strachota Jakub

Šantora Josef

Štiller František

Štulajter Oliver

Zechovský Tomáš

Zelenka Petr


Trenéři:

Denisa Holanová

Štěpán MalýSlovo trenéra:

Na úvod musím podotknout, že jsem byla velmi mile překvapena. Obávala jsem se prvního TD z důvodu prázdninové pauzy. Děti mě však přesvědčili, že z předešlé sezony a zářijových tréninků si odnáší nové zkušenosti a dovednosti. Oproti minulé sezóně dokázaly udržet rozestavění na hřišti, nebály se chodit do hráčů, zvládaly samostatně střídat. Zkrátka bylo vidět, že to nejsou na hřišti žádní nováčci. Jsem nadšená za jejich nasazení, chuť hrát, vkládat do hry vlastní nápady a zároveň pracovat s poznatky trenérů. Mimo jiné ukázaly zápasy i největší slabiny - vracení do obrany, střelba aj., na kterých budeme společně pracovat na trénincích.

Děkuji dětem i rodičům a těším se na další společné turnajové dny.


Více fotek na našem FB a IG.


Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Comments


bottom of page