top of page

🦞Muži B - 7. ligové kolo🦞

Souboj o bednu se mužům B nepovedl


V neděli 4.2.2024 muži "B" odehráli 7. ligové kolo v nafukovací hale Bublina Arena v Praze. Muže čekal přímý souboj o 3. místo s IBK KUBÁNSKÝ KLAN B - MISTŘI !!!IBK KUBÁNSKÝ KLAN B - MISTŘI !!! vs. FBC RAKOVNÍK B 8:1 (4:0; 1:1; 3:0)


Štěpán Somol : 1+0

Petr Čech : 0+1


Vít Němeček : Najít recept na soupeřova brankáře, to byla slušná hádanka. Tolik neproměněných šancí v zápase dlouho napamatuju. To rozhodlo zápas.


Sestava : Martin Vyskočil, Ondřej Jelínek (náhradní brankář) - Martin Fencl, Petr Čech, Jiří Frydrych - Vít Němeček, Michal Petrů, Jan Macák, Štěpán Somol, Petr Ježek, Martin Spielberger


FBC RAKOVNÍK B vs. LAS PLANTAS ORIGINAL B 6:5pn (4:1; 1:2; 0:2)


Vít Němeček 1+1

Petr Ježek 1+1

Petr Čech 1+1

Jan Macák 1+1

Michal Petrů 1+0

Jiří Frydrych 1+0


Vít Němeček : Po první třetině jako bychom si byli jisti, že zápas je náš. Přestávali jsme hrát a soupeř pomalu, ale jistě vyrovnal. 3 minuty před koncem byl za nerozhodného stavu faulován Michal Petrů a po jeho ošklivém pádu na mantinel se pár desítek minut nehrálo. Pro jistotu byla zavolána záchranka.

V následné přesilovce jsme trefili 2 tyčky, ale nutno také narovinu říct, že jsme inkasovali branku, kterou rozhodčí neviděli a tím pádem neuznali.

Následné nájezdy jsme s Honzou Macákem proměnili a vítězství jsme jako tým chtěli věnovat Michalovi a jeho brzkému uzdravení.


Sestava : Ondřej Jelínek, Martin Vyskočil (náhradní brankář) - Martin Fencl, Petr Čech, Jiří Frydrych - Vít Němeček, Michal Petrů, Jan Macák, Štěpán Somol, Petr Ježek, Martin Spielberger
Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Comments


bottom of page