top of page

🦞Muži B - 4. ligové kolo🦞

Muži "B" si vezou 2 body


V neděli 26.11. se muži "B" vydali na 4. ligové kolo do Bystřice. Na zápasy se sešlo 8 hráčů do pole a 2 brankáři.


FBC RAKOVNÍK B vs. BLUE HORSES STOCHOV C 5:4pn (2:1; 2:2; 0:1)


Martin Spielberger 3+0

Michal Petrů 1+0

Štěpán Somol 1+0

Radek Humr 0+1


Martin Spielberger : Odehráli jsme dobře první třetinu a část druhé. Vedli jsme 4:1. Potom jsme to z mého pohledu nějak vypustili a Stochov postupně vyrovnal.

Naštěstí jsme první 2 nájezdy proměnili a Blue Horses ne.


Sestava : Martin Vyskočil, Ondřej Jelínek (náhradní brankář) - Martin Fencl, Radek Humr, Martin Novotný - Michal Petrů, Jan Macák, Štěpán Somol, Martin Spielberger, Petr Ježek.FLORBAL KLADNO B vs. FBC RAKOVNÍK B 8:0 (1:0; 6:0; 1:0)


Martin Spielberger : Snažili jsme se hrát, co to šlo, ale ve většině našich útoků jsme se nedostali ani přes polovinu hřiště. První třetinu jsme odbránili celkem slušně a tam nám došly síly. Druhá třetina byla horší, dostali jsme šest gólů. Bylo to hlavně z nehlídání protihráčů a vyčerpáním z první třetiny.


Sestava : Ondřej Jelínek, Martin Vyskočil (náhradní brankář) - Martin Fencl, Radek Humr, Martin Novotný - Michal Petrů, Jan Macák, Štěpán Somol, Martin Spielberger, Petr Ježek.
Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Comments


bottom of page