top of page

🦞Muži A - poslední ligové kolo🦞

Nepovedenou sezónu jen podtrhlo poslední kolo

 

Závěrečné kolo odehráli florbalisté Rakovníka na Kladně, které se konalo v nafukovací hale.

Rakovničtí hráči chtěli posledním kolem alespoň částečně zalepit pomyslné šrámy, jenž na nich zanechala tato nepovedená sezóna. Pozitivní byl určitě návrat obránce Kochánka zpět do sestavy po operaci kolena. Naopak pro dvojzápas chyběly mladé pušky Kyncl s Malým.

 

FBC Rakovník - FBC Včely DDM Praha 2 5:7 (2:2/2:3/1:2)


Rakovník vstoupil do zápasu na výbornou, když se konečně trefila stálice Fišer. Ač stabilní lídr týmu, čekal na svůj první gól až do posledního kola. Bohužel Rakovník nebyl dostatečně důsledný a svými chybami daroval soupeři snadný obrat. Hrál se vyrovnaný zápas a skóre se přelévalo ze strany na stranu, silné i slabé momenty předváděly oba celky na hřišti. Včely nicméně oplývaly větším pohybem a bojovností. Laxní přístup a jednoduché ztráty stály Rakovník tři body, které si soupeř v závěru zápasu vzal.

 

Kanadské bodování:

Jakub Koláček 1+1

Lukáš Pyskatý 1+1

Štěpán Somol 1+1

Ondřej Fišer 1+0

Václav Vích 1+0

Radek Humr 0+1

 

Blue Horses Stochov B - FBC Rakovník 5:4pn (0:3/1:0/3:1)


Hráčům Rakovníka se vstup do utkání proti tradičnímu soupeři vydařil skvěle. Drželi míček na svých holích a po ztrátách následovalo důsledné bránění. V průběhu první třetiny soupeře mačkali na jeho polovině, kdy výsledkem bylo poměrně rychlé vedení 3:0, které odpovídalo obrazu hry.

Těžko říct, co se s hráči po první třetině stalo, ale do zbytku zápasu nastoupil jiný tým, který kompletně ztratil energii, moment překvapení, dokonce i bojovnost. K tomu se přidalo trestuhodné neproměňování šancí Rakovníka. Naopak inkasovaná branka vrátila Stochov do zápasu, co hůř, znamenala ukázkový obrat. Nakonec zápas skončil 4:4, které v pátém kole nájezdů lépe zvládli modří koně a získali druhý bod.

 

Kanadské bodování:

Jakub Koláček 2+0

Lukáš Pyskatý 1+1

Václav Vích 0+2

Tomáš Kříček 1+0

Radek Humr 0+1

 

Sestava: Pikeš/Vyskočil - Kříček, Čech, Humr, Kochánek - Koláček, Fišer, Vích, Somol, Pyskatý

 

Lukáš Pyskatý: „Sezóna se nepovedla a je potřeba si nasypat popel na hlavu. V mnoha zápasech chybělo štěstí, ale na to se to nedá svádět. Důležité je, že jsem měl pocit, že s tím všichni chtějí něco udělat, aby se to příští rok neopakovalo. Určitě bude potřeba dost věcí změnit a tou první musí být jiný tréninkový proces, jelikož laxní přístup z něj, se následně promítnul do naší hry. Druhá věc je určitě šíře kádru, na které je postavený A tým a určitá konkurence od hráčů z B týmu.“

 Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

댓글


bottom of page