top of page

🦞Muži A - 9. ligové kolo🦞

FBC jako fénix z popela


Již několikáté kolo na rakovnických florbalistech leží velká deka a hráči se v zápasech spíše hledají. Pro předposlední představení se do sestavy vrátily některé opory a nadešel tak ideální čas přetrhnout nepříznivou šňůru proher. Zároveň týmy, kterým měl Rakovník čelit, jsou v tabulce pod ním a v předešlých kláních již byly poraženy. Avšak roli favorita FBC Rakovník potvrdil pouze ve druhém případě.


FBC Rakovník - FBC Jeleni Unhošť 1:5 (0:1/1:2/0:2)


Tento zápas měl naprosto odlišný obraz hry, než v předešlém střetnutí. Jeleni naskočili do utkání ve vysokém tempu, kdy se jim vrátili někteří hráči a navíc disponovali třemi, velmi dobře fyzicky vybavenými, útoky. Přestože měl Rakovník na svých holích zkušenost i kvalitu, v tomto zápase to nebylo znát. Hráči nedokázali najít klid při zakládání útoku a kombinovat pod neustálým tlakem soupeře.

Na šance bylo utkání i tak poměrně vyrovnané, nicméně Rakovníku chybělo štěstí i přesnost v koncovce, naopak Unhošť své příležitosti profesorsky využívala a působila přímočařeji.

Bodový zisk byl na dosah téměř do konce, ovšem v polovině poslední třetiny Jeleni dvěma góly výsledek zlomili a bylo hotovo.


Jakub Koláček 1+0FBC Rakovník - FBC Berani Kladno 8:3 (3:0/3:1/2:2)


Předešlý zápas byla Rakovník pravděpodobně potřebnou fackou, která dala podnět k tomu, aby si hráči po další prohře sedli a trochu si “promluvili”.

Ať už to bylo debatou nebo ne, do následného utkání naskočil tým s úplně jinou energií. To šlo znát především v první polovině zápasu. Rakovničtí hráči vyloženě bojovali o každý míček, byli všude první a na hřišti bylo jasně zřejmé, jaké mužstvo chce víc vyhrát.

Rakovník si pomohl rychlými góly a naopak brankář Vyskočil svými skvělými zákroky dlouho držel luxusní náskok, který se povedlo udržet až do závěrečného hvizdu.


Tadeáš Kyncl 3+0

Lukáš Pyskatý 1+2

Tomáš Kříček 2+0

Jakub Koláček 1+1

Ondřej Fišer 0+2

Václav Vích 1+0

Petr Čech 0+1

Radek Humr 0+1


Lukáš Pyskatý „Tuto sezónu už nyní lze hodnotit jako nepovedenou, možná dokonce nejhorší za dobu mého působení v Rakovníku. Po soutěži si musíme sednout a říct si, jak pokračovat dál a co je pak nutné změnit. Poslední ligové kolo maximálně odmakat, abychom alespoň trochu mohli odčinit předchozí výsledky.“


Sestava: Vyskočil - Kříček, Čech, Humr, Novotný - Koláček, Pyskatý, Fišer, Kyncl, Vích
Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page