top of page

🦞 Muži A - 9. ligové kolo 🦞

Po tvrdém boji ze šlágru vyšli na prázdno.


K dalšímu ligovému kolu zajížděli rakovničtí florbalisté do nedalekého Berouna, kde je čekala nelehká utkání s pražskými týmy ze špičky tabulky. Rezerva Tatranu Střešovic, největšího florbalového klubu v ČR, byl pro Rakovník velkou výzvou a chtěl si zopakovat výhru z prvního střetnutí.


FBC Rakovník – Wizards SO Praha 10 C 11:6 (5:3/3:3/3:0)

Zápas začal poměrně divoce a nabídnul bohatou přestřelku na obě strany. Především první lajna v tradičním složení byla v úvodní třetině velmi efektivní. Wizards však stále dokázal držet krok a těsný výsledek díky šikovnosti několika individualit. Rakovník však postupně začal lepit díry v obraně, naopak v soupeřově bloku vznikalo více mezer. Ve druhé třetině doposud předváděla spíše přehlídku neproměněných šancí. Nakonec zápas skončil poměrně jednoznačně.

Fišer 5+1

Koláček 2+2

Vích 1+2

Hůla 0+2

Pyskatý 2+0

Svoboda 1+1

Kochánek 0+1

Čech 0+1


FBC Rakovník - Tatran Střešovice B 6:7 (2:3/4:2/0:2)

Rezerva Střešovic přijela se třemi lajnami, které udaly hře vysoké tempo již od úvodního hvizdu. Jelikož skóre bylo po většinou na rozdíl jednoho gólu, utkání doprovázelo nesčetně tvrdých osobních soubojů. Tatran často tlačil na útočné polovině, naštěstí díky skvělým zákrokům Hůly spolu s bloky obránců byl Rakovník stále ve hře. I krušné oslabení 5 na 3 dokázal Rakovník nejen ubránit, ale také otočit stav utkání ve svůj prospěch. Do posledního dějství Rakovník vstupoval s jednobrankovým vedením. Ovšem Tatran se dvěma slepenými góly s trochou štěstí dostal do konečného vedení, na které již Rakovník i díky vyčerpání nedokázal odpovědět.

Koláček 2+0

Pyskatý 2+0

Kochánek 1+1

Svoboda 1+0

Hůla 0+1

Vích 0+1

FBC Rakovník: Hůla – Kochánek, Pospíšil, Humr – Koláček, Fišer, Čech, Svoboda, Pyskatý, Vích

Více fotek na FB a IG


Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Yorumlar


bottom of page