top of page

🦞Muži A - 8. ligové kolo🦞

Nelibá šňůra proher FBC pokračuje


V sobotu 10. února vyrazil Rakovník do krásné a moderní haly v Chýni, aby se pokusil navzdory četnému počtu absencí zabojovat o potřebné body. Mužstvu ze základní sestavy chyběli zkušení Koláček, Kochánek, Pyskatý a Vyskočil. Tým tak doplnil Svoboda a po dvouměsíční táhlé nemoci na poslední chvíli i Vích. Oslabený výběr mužského florbalového Áčka nedokázal po třech prohrách najít vítězný recept a i nadále se propadá tabulkou.


FBC Rakovník - Torza Sorry ASI 4:8 (1:4, 2:1, 1:3)


Na úvod Rakovník čekal druhý vedoucí celek soutěže. Rozpačitý začátek nezastihl rakovnické v nejlepším rozpoložení, a aniž by se Torza nějak výrazně nadřela, rázem vedla 0-2. To byl pro Raky klíčový moment, začali hrát kompaktněji, jednodušeji a zaslouženě snížili. Rakovník tempo nevydržel a doslova školáckými chybami daroval soupeři do konce první třetiny ještě dvě branky. Začátek druhého dějství opět patřil Rakovníku, který stáhl nepříznivý výsledek na jednobrankový rozdíl. Rakovničtí se však postupně znovu dostali do šedé zóny svého výkonu a Torza čtyřmi góly definitivně zápas zlomila.


Tomáš Kříček 2+0

Tadeáš Kyncl 1+1

Ondřej Fišer 0+2

Štěpán Malý 1+0

Václav Víc 0+1


IBK Svatý hole Kladno - FBC Rakovník7:2 (1:0, 3:1, 3:1)


Druhý zápas odehrál Rakovník s tabulkově vyrovnaným soupeřem a křesal naději na teoretický bodový zisk. U teorie ovšem pouze zůstalo. Přestože první část skončila 1-0 pro Kladno a Rakovník předváděl celkem sympatický výkon, ve druhé části už bylo všechno jinak. Na další dvě trefy Kladna ještě dokázal zareagovat Vích střelou z první po nádherné přihrávce Malého, kterým precizní černou prací připravil půdu pro kombinaci Kyncl. Pak už bylo vše v režii Kladna, které převážně několika střelami ze střední vzdálenosti nasázelo 4 branky. Rakovníku nepomohla ani utrápená přesilovka.


Štěpán Malý 0+2

Tomáš Kříček 1+0

Václav Vích 1+0


„Rakovník se i nadále trápí a to jak herně, tak z pohledu vysoké absence. Nepřesvědčivé ofenzivní výkony podtrhává nekompaktní a místy až děravá obrana. Zkušenější hráči se výkonnostně hledají a nejsou mladším hráčům oporou v podstatě v žádném z herních aspektů,“ těžko se hledají pochvalná slova obránci Václavu Víchovi.

FBC Rakovník: Pikeš - Čech, Humr, Vích - Fišer, Kříček, Kyncl, Malý, Svoboda


foto ilustračníNejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page