top of page

🦞Muži A - 5.ligové kolo🦞

V posledním ligovém kole v tomto roce rakovničtí florbalisté zajížděli do sportovní haly do Berouna, kde změřili své síly s kladenskými protivníky. Oba zápasy byly diametrálně odlišné, především střetnutí s AIK byl soubojem o první příčku.


Kanonýři Kladno B – FBC Rakovník 0:5 (0:4/0:1/0:0)

V prvním střetnutí Rakovníku vyšla především úvodní třetina, ve které si dokázal vypracovat hned čtyřbrankový náskok. Především tandem Koláček – Fišer byl u většiny úspěchů. Po přestávce kapitán Koláček ještě přidal další branku, poté už se skóre po zbytek utkání nezměnilo.


Koláček 3+1

Fišer 1+2

Kříček 0+2

Svoboda 1+0


FBC Rakovník – AIK Steel Kladno B 3:9 (1:1/2:4/0:4)

Naopak ve druhém utkání se hrálo o vše. Celky se střetly nedávno, kdy nakonec byl Rakovník v samostatných nájezdech úspěšnější. Tentokrát však Kladno mělo k dispozici kanonýra Šímu, naopak Rakovník postrádal nemocného centra Pyskatého. Během první poloviny utkání byla hra velmi vyrovnaná, po přestávce se Rakovník dokonce dostal do dvoubrankového vedení. Zlomem utkání bylo vyloučení Kříčka, které nastartovalo AIK k jednoznačnému obratu, kdy soupeř nasázel 8 branek v řadě.


Koláček 1+1

Čech 1+0

Vích 1+0

Fišer 0+1


Jakub Koláček: „Utkání s Kanonýry jsme rozhodli v první polovině, poté jsme hru kontrolovali a snažili se neinkasovat, což se povedlo. Věděli jsme, že nás čeká velmi těžký druhý zápas, do kterého jsme šli s myšlenkou nic nevypustit a vyvarovat se zbytečných chyb. Dlouho jsme drželi vyrovnaný stav, ale branka v oslabení byla klíčová a my už se k ničemu nedostali.“

FBC Rakovník: Hůla – Kochánek, Pospíšil, Humr, Čech – Svoboda, Kyncl, Fišer, Vích, Kříček, Malá, Koláček


Foto ilustrativní



Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Comments


bottom of page