top of page

🦞Muži A - 4. ligové kolo🦞

Pokračující trápení florbalistů


Další ligové kolo odehráli hráči Rakovníka ve svém domácím prostředí v hale na Stochově.

Na programu měli dvě diametrálně odlišná utkání. Po minulých dvou prohrách, které skončily nejmenším možným rozdílem, si chtěli zlepšit chuť a napravit zaváhání. Avšak i tentokrát si v prvním utkání špatnou produktivitou vymlátili zuby na gólmanovi Texas Longhorns. Proti favorizujícímu Torzu sice předvedli dobrý výkon, ale i ze čtvrtého kola odchází Rakovník bez bodového zisku.


FBC Rakovník - Texas Longhorns 2:3 (0:1, 2:1, 0:1)


První zápas se jevil od začátku jako taktický souboj proti soupeři, který si zakládal na pevném obraně a opatrné hře. Texasu hrál do karet brzy vstřelený gól, díky kterému mohli pokračovat v jejich zabezpečené obraně. Rakovničtí postupně zvyšovali tlak, jejich šance sice přibývaly, nicméně finální řešení vyložených šancí bylo ze strany Rakovníka i s dávnou smůly nepřesné. I přes bídnou produktivitu dokázali v průběhu druhé třetiny nepříznivý vývoj srovnat. Stejně jako v předešlých zápasech byl soupeř poměrně pasivní a opět se ukázaly slabiny v tvořivosti domácího týmu. Pouhé tři vstřelené branky z minima šancí stačily Texasu k zisku plného počtu bodů.


Kanadské bodování:

Jakub Koláček 2 (2+0)

Václav Vích 2 (0+2)Torza ASI - FBC Rakovník 7:4 (2:1, 1:2, 4:1)


Ve druhém klání narazil Rakovník na jednoho z horkých adeptů na titul. Tým Torza tvoří mladé naděje často na hostování nebo se zkušenostmi z věhlasných pražských celků.

Soupeř dle předpokladů hodně držel míček a hráči se na hřišti dobře hledali, avšak Rakovničtí jim fyzicky stačili a výborně hráli do obrany. Obraz hry se moc neměnil celé dvě třetiny, kdy FBC úpěnlivě bránil a čekal na své šance. Ve zlomový moment Rakovník nenavýšil skóre na 5:3 ve velké šanci, naopak Torza hned z protiútoku srovanala a do minuty překlopila vedení na jejich stranu. Rakovník zkusil hru otevřít, bohužel již neměl síly zápas zvrátit.


Kanadské bodování:

Jakub Koláček 4 (2+2)

Lukáš Pyskatý 3 (2+1)

Tadeáš Kyncl 3 (2+1)

Štěpán Malý 2 (0+2)

Václav Vích 1 (1+0)

Jakub Kochánek 1 (0+1)
Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Comentários


bottom of page