top of page

🦞 Muži A - 5. ligové kolo 🦞


FBC Rakovník x FAT PIPE Traverza Mukařov B 4:12


Panthers Praha C Power x FBC Rakovník 7:12


Soupiska:

Hůla (G), Koláček (C ), Tomek, Kochánek, Čech, Ježek, Pyskatý, Pospíšil, Vích,


Komentář hráče:

“...zápasy v TJ Radlice se ukázaly jako hodně veliké sousto pro náš tým. Na zápas se z osobních či zdravotních důvodů omluvila řada hráčů a proti našemu týmu se objevily dva týmy ze špičky tabulky. Důležité poděkovat Markovi Pospíšilovi, který po x letech se vrátil na pozici hráče, aby týmu vypomohl a Lukáši Pyskatému, který si zařídil osobní záležitosti ve prospěch týmu a dorazil na druhý zápas. V prvním zápase se i při velmi nízkém počtu hráčů dařilo soupeře překvapovat….překvapení několikrát skončilo i gólem do soupeřovi branky. Na týmu bylo už od první chvíle znát, že s nízkým počtem hráčů se vnitřně pere každý člen týmu, ale zároveň bylo vidět, že každý hráč chce na hřiště nechat své maximum. Soupeř však častějším, rychlejším střídáním (kdy bylo možné pustit na plochu čerstvé síly) a více než přesnou střelbou rozhodl zápas. Druhý zápas se už od prvních minut pro náš tým nevyvíjel dobře. Inkasovali jsme několik rychlých branek, na které už bylo dost složité reagovat. Zápas nám nabídl i několik přesilovek, ale to na výhru zápasu nestačilo. V samotném závěru zápasu se bohužel v souboji zranil Kuba Koláček a po špatném došlapu i Petr Ježek...Tým se aktuálně musí hlavně zdravotně dostat zpět do maximální kondice a v následujících zápasech předvést výkon vedoucí k vítěznému zápasu, na který se hráči v týmu více než těší.”
Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Comentários


bottom of page