top of page

🦞 Muži A - 7. ligové kolo 🦞

Dalším stoprocentním kolem udrželi muži 4. místo tabulky.


Že rakovničtí florbalisté vyrazili na další ligové kolo do Králova Dvora v okleštěné sestavě, už nemůže být pro nikoho překvapením. Mimo tak opět zůstal Němeček, Fišer a Vlk, z trenérských důvodu byl omluven Kochánek a tentokrát se pro své juniorské zápasy nemohli zúčastnit ani junioři Malý a Humr. Na palubovku se naopak vrátil již uzdravený Koláček.


FBC Rakovník A – SK Florbal Benešov B 6:4 (4:0/2:3/0:1)

Vstup do utkání proti papírově slabšímu soupeři se Rakovníku povedl, když čtyřmi zásahy ovládl první dějství. Po přestávce ještě dokázal Koláček skóre navýšit, ovšem poté převzal otěže hry Benešov a začal náskok odmazávat. Naštěstí v poslední třetině kvalitní obrana v čele s Hůlou uhájila vítězství.

Pyskatý 3+2

Koláček 2+3

Vích 1+0

Čech 0+1


SK B.U.H. Praha – FBC Rakovník 5:7 (1:1/1:3/3:3)

I do druhého utkání vstupoval Rakovník, vzhledem k postavení v tabulce, jako favorit. Nutno podotknout, že oproti úvodnímu zápasu nastoupil běhavější a o poznání techničtější soupeř. Po vyrovnané první se v následující třetině trochu přiostřilo, z čehož Rakovník vytěžil dvoubrankový náskok. Přesto, že poslední dějství bylo zprvu v rukou Rakovníka, který odskočil až na 7:2, postupem docházely síly a soupeř akorát dokázal snížit na dvoubrankový rozdíl.

Koláček 3+1

Pyskatý 2+0

Čech 1+1

Ježek 1+0

Tomek 0+1

FBC Rakovník: Hůla – Tomek, Pospíšil, Vích – Koláček, Pyskatý, Ježek, Čech
Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Comments


bottom of page