top of page

🦞Mladší žáci B - 8. ligové kolo🦞

Další turnajové kolo zavedlo náš tým až do daleké haly Borky v Kolíně. Trenéři se během týdne potýkali s mnohými problémy se sestavou způsobené zejména začínající lyžařskou sezónou, dále pak zdravotními problémy. A tak si trenéři museli vypůjčit jak z áčkového kádru, tak i z elévů. Konkrétně se jednalo o Petra Frančeho, který si svými výkony na turnaji vysloužil od trenérů přezdívku Francesco, a Matěje Kinkala. Oběma borcům patří velké dík. 


FbC Red Dragons Hořovice Balleri x FBC Rakovník B 3:6

Naše už několikáté setkání s týmem z Hořovic se neobešlo bez problémů již před prvním hvizdem píšťalky. Brankář Kejla totiž ze zdravotních důvodů zrušil účast den před utkáním, což donutilo trenéry mezi tři tyče postavit Dominika Kouteckého a už od první střely bylo jasné, že neudělali chybu. Domča se svým úkolem neskutečně popasoval a výsledky dnešního turnaje jdou primárně za ním. Zápas probíhal podle už předepsaného scénáře, hra se přelévala ze strany na stranu, tempo hry bylo pro naše hráče místy nesnesitelné. Ale naši borci se tím nenechali rozhodit a v divácky atraktivní přestřelce svého soupeře už na konci první poloviny poráželi o dva góly. Zbytek utkání se naši pohlídali a přidali jednu branku a první výhra turnaje byla na světě.


FBC Rakovník B x Florbal MB Akademie Kněžmost 6:4

Boleslav nastoupila do utkání se třemi nabitými lajnami, plné skutečně šikovných, vyspělých florbalistů, a tak bylo všem jasné, rakovnické fanoušky nevyjímaje, že tento zápas nebude rozhodně procházka růžovým sadem. To, co ale našemu týmu hrálo do karet, byl fakt, že borci z Kněžmostu byli výhradně elévové, a tak jsme měli šanci je přehrát po fyzické stránce. Celý zápas se nesl v duchu neustálého dobývání naší branky, ale brankář Koutecký šance Bolky zdárně likvidoval. Z toho vznikaly mnohé šance do protiútoku, které jsme proměňovaly, a tak jsme do poslední vteřiny utkání drželi vedení, které jsme přetavili do výhry.


FBC Rakovník B x Florbalová akademie MB C 5:6

K tomuto zápasu ze strany trenérů nelze moc říct. Je nutno podotknout, že celý turnaj nás i přes výborné výkony jak brankáře, tak i hráčů, doprovázelo obrovské štěstí. To bohužel vyprchalo, a tak se nám v tomto utkání vůbec nic nedařilo. Nedařilo se nám v útoku, v obraně, vůbec jsme nedokázali pokrýt odražené míčky před naší bránou, což se ukázalo být kámen úrazu a lze rozhodně říci, že kvůli tomu jsme prohráli. Malé zlepšení přišlo ve druhé půli, kdy jsme soupeře značně potrápili a skóre utkání zdramatizovali. Ve finále ovšem Boleslav šla do vedení po standartní situaci a i když kluci do konce utkání bojovali, z vítězství se radovala Boleslav.


Hodnocení trenéra (Radek Humr):

S průběhem turnaje jsem nadšený. Je vidět neskutečné zlepšení od prvního zápasu a je vidět, že práce na tréninku se začíná ukazovat, což nás, trenéry, nesmírně těší. I když jsme na zápas jeli v tak malém počtu, musím kluky pochválit, že se každý zápas prali o každý gól a že na hřišti nechali úplně všechno jak sedm malých statečných. 


Sestava: Kinkal Matěj, Franče Petr, Houba Daniel, Ubl Tomáš, Koutecký Dominik (G), Kopecký Jaroslav 

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Comments


bottom of page