top of page

🦞Mladší žáci B - 6. ligové kolo🦞

V pochmurný nedělní den, 10.12., byl dnem, kdy by nejraději tým mladších žáků B zůstal doma a nasával adventní atmosféru. My jsme se ale vydali do nám známé haly Na Kotlářce, abychom se utkali o cenné body do tabulky. Naši sestavu podpořili dva hráči z áčka, konkrétně Sam Cabal a Dan Houba. Premiéru si odbyl Petr Franče, který prokázal svůj skvělý smysl pro hru a byl cenným přírůstkem do naší ofenzívy.


FBC Rakovník B x SummerCamps Tatran Střešovice 3:3

Ze strany trenéra se úplně nedá k tomuto zápasu, co dodat. Výsledek utkání odpovídá jeho průběhu. Dva vyrovnané týmy jak po fyzické, tak i po technické stránce a přichystaly tak pro celou halu skutečnou florbalovou podívanou.


TJ Sokol Dobříš – modří x FBC Rakovník B 15:5

Stejně jako v případě prvního zápasu, k tomuto utkání není třeba nějaký detailnější popis. Dobříš dominovala celých 20 minut zápasu a na výsledku se to skvěle odráží. Zápas nám nastavil zrcadlo, kdy v budoucnu budeme muset zapracovat na herním postavení, a to zejména v obranné fázi.


Florbal Pro Beroun – Zdice x FBC Rakovník B 4:9

Opět vyrovnané utkání. Oba týmy nastoupily do zápasu odpočatí po dlouhé mezizápasové pauze, a proto se utkání neslo v duchu skvělých fyzických výkonů. Ve finále však přišel již předvídatelný zkrat Rakovníka, který vyústil v dramatizovaní utkání. Ovšem svůj střelecký duch po celém turnaji znovuobjevil Cabal, který v posledních dvou minutách rozvlnil soupeřovu branku celkem pětkrát.

 

Hodnocení trenéra (Radek Humr):

S průběhem turnaje jsem spokojen. Druhý zápas byl s týmem, který svými výkony neodpovídá výkonnostnímu koši, ve kterém hrajeme, proto se není ve finále za co stydět. Je na čem zapracovat, zejména v obraně a my na tom rozhodně zapracujeme. 


Sestava: Samuel Cabal, Karolína Holopírková, Jaroslav Kopecký, Tomáš Ubl, Daniel Houba, Radim Štekl, Petr Franče, Jonáš KejlaNejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Opmerkingen


bottom of page