top of page

🦞Mladší žáci B - 4. ligové kolo🦞

Další turnaj zavedl rezervu našich mladších žáků do sportovní haly v Bystřici poblíž Benešova. V návaznosti na trend posledních turnajů, jsme se na dostavili v sestavě výrazně poznamenané velkou marodkou, a tak naše družstvo, složené z nadějných nováčků a zkušených matadorů, muselo být doplněno z řad elévů. Konkrétně se tak jednalo o šikovného Matěje Kinkala, kterému patří velké díky.


FBC Rakovník B x Tatran Střešovice-Akademie Řepy 5:0 (po kontumaci hostí)

Po nastoupení na hrací plochu nám bylo oznámeno, že se Tatran turnaje nezúčastní z důvodu velké marodky a my se tak po dlouhé cestě radovali z nevydřených 3 bodů.


Florbal MB Akademie Kněžmost x FBC Rakovník B 7:10

Po jednozápasové pauze jsme se postavili proti soupeři z daleké Mladé Boleslavi. Tým, většinově složený z technicky šikovných elévů, nám připravil těžký zápas plný pěkných florbalových akcí. To, co náš tým postrádal po technické stránce, jsme ovšem vynahrazovali fyzickou převahou, kterou jsme dokázali v útočné fázi přetavit v góly. A i když nás Boleslav po většinu zápasu nebezpečně doháněla, v závěru jsme si pohlídali troj gólový rozdíl a radovali se z výhry.


FBC Rakovník B x Eduino – Sadovka 7:6

Určitě nejtěžší zápas tohoto dne. Nám již známý tým, který nás minulé zápasy několikrát frustroval vysokým počtem branek do naší svatyně. Tentokrát i Sadovku potrápila vysoká marodka, to z ní ovšem nedělalo slabý tým. Soupiska Sadovky je plna šikovných a komplexních hráčů, kteří přinášejí úsměvy na tváře všem fanouškům technického florbalu. První polovina zápasu se nesla v duchu totální demolice naší obrany, která utrpěla 6 gólů do naší branky. Ovšem po řádném napomenutí trenéra se druhou polovinu stalo to, co máme tak na sportu rádi. Hráči se nevzdali ani na vteřinu a po uplynutí několika minut už stav nebyl tak jednoznačný pro soupeře. Pár minut před koncem už soupeř vedl jenom o gól, avšak krásná akce 1. lajny vedla k vyrovnávacímu gólu a zázrak byl na světě. Krásnou individuální akcí se prosadil Sam Cabal a tato posila z áčka nás poprvé v zápase dostala do vedení. Poslední vteřiny si už trenér a fanoušci nervózně kousali nehty, ale vítězství nakonec s námi nakonec přijelo do Rakovníka.


Hodnocení trenéra (Radek Humr):

Celý turnaj se nesl v duchu kvalitního florbalu a kluci rozhodně z tohoto nastaveného trendu nevyčnívali. I když máme co dohánět a rozhodně náš výkon nebyl stoprocentní, klukům (a holkám) rozhodně nechybí týmový duch a nadšení pro florbal. To předvedli zejména v posledním zápase, kdy otočili utkání z 0:6 na konečných 7:6 a slavili výhru. Chtěl bych pochválit a vyzvednout výkon brankáře Kejly, který odchytal své první zápasy za náš tým bravurně a v mnohých momentech nás neskutečně podržel.


Sestava:

Jonáš Kejla (B), Samuel Cabal (C), Jaroslav Kopecký, Tomáš Ubl, Dominik Koutecký, Matěj Kinkal, Karolína HolopírkováNejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Kommentare


bottom of page