top of page

🦞Mladší žáci B - 3. ligové kolo🦞

22.10. jsme se v okleštěné sestavě vydali do haly extraligového Tatranu Střešovice. Trenéři Malý a Humr se již v týdnu potýkali s problémy, mezi nimi klasicky patří marodka, ale i nemalý počet zranění. Trenéři tak museli silně improvizovat a do sestavy pozvat i talentového eléva Matěje Slabého. 


FBC Red Dragons Hořovice Balleri x FBC Rakovník B 4:2

Naše první zkouška ohněm byla proti Hořovicím. Tým, který nás doslova převyšoval po fyzické stránce. To náš tým nezastrašilo a již od začátku bylo jasné, že Hořovicím body zadarmo nedáme. Zejména v první polovině jsme proti soupeři vedli vyrovnanou partii a plody naší tvrdé práce jsme sklidili ve formě dvoubrankového vedení. V druhé polovině však nastal zlom, Hořovice rychle své manko dohnaly a díky naším chybám se poněkud smolně „draci“ dostali do vedení. Je nutné však podotknout, že se nám od poločasu smůla lepila na paty a mnohé šance na vyrovnání skončili odražené od brankové konstrukce. Naopak Hořovicím štěstí přálo a přidali jednu branku. Konec utkání se nesl ve znamení vyrovnaného boje, a hlavně skvělého výkonu brankáře Suchého. Tento zápas nám ukázal, že i když je před námi ještě spoustu práce, tak naší bojovností dokážeme konkurovat komukoli.


FBC Rakovník B x TJ Sokol Dobříš – modří 5:7

Zápas proti týmu, který měl být „papírově“ silnější, a tak pro náš tým měli představovat větší hrozbu, než náš předešlý soupeř. Ovšem naše bojovnost a touha vyhrát se stala nerozlousknutelným oříškem pro Dobříš a tým, který nás jinak převyšoval po všech technických stránkách. V posledních minutách však přišel nečekaný zkrat a my obdrželi rychlé dva góly, které rozhodly zápas.


FBC Rakovník B x Tatran Střešovice-Akademie Řepy 12:8

K tomuto zápasu ze strany trenérů není moc co říct. Tatran hrál ve třech po krátké přestávce a do jejich branky musel kvůli marodce usednout jeden z hráčů do pole. Ovšem je nutno naše hráče tímto způsobem pokárat, protože z naší strany přišlo obrovské podcenění a nechali jsme Tatran jít do několikabrankového vedení, které jsme museli celý zápas dohánět. Zlom přišel ve chvíli, kdy Tatran již nemohl s naším týmem po fyzické stránce udržet krok. 


Hodnocení trenéra (Štěpán Malý):

Celý turnajový den se vyvíjel podle mého očekávání. Z turnaje jsem měl skvělý pocit a byl jsem nadmíru spokojený s tím, co hráči předvedli. Vše, co jsme si řekli v šatně, hráči přenesli do zápasu, stříleli, jak se jen dalo, jen by to chtělo příště více štěstí. Musím hráče ale pokárat za poslední utkání. Tatran jsme podcenili, a pak dělali zbytečné chyby. Na tom musíme do budoucna zapracovat.
Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Comments


bottom of page