top of page

🦞Mladší žáci B - 2.ligové kolo🦞

Další turnajový den mladších žáků “B“ se odehrál v hale v Hořovicích. Parta okolo kapitána Slabého přijela do tohoto vzdáleného města rozhodně ne za turistikou, ale utkat se o body do tabulky a pokusit se do Rakovníka přivézt co nejvíce výher.


FBC Rakovník x FbC Red Dragons Hořovice Balleri – 2:4

První zápas byl proti již známému soupeři, takže se dalo očekávat, jak bude zápas probíhat. Bohužel jsme nevyhráli, ale hráči se snažili dělat to, co jsme si před zápasem řekli, takže i když jsme neuspěli, byl jsem s výkonem spokojen.


Eduino-Sadovka x FBC Rakovník – 12:3

Druhý zápas bych okomentoval tak, že soupeř byl úplně „na jiném levelu“. A jelikož svými stále kvalitními výkony dominuje naší soutěži, byl pro domácí tento zápas jasnou záležitostí. Naše taktika byla předvést podobný výkon jako v zápase předešlém. Hráči tento cíl vzorně splnili a dokázali jsme i dát 3 góly, takže za mě supr zápas.


Tatran Střešovice-Akademie Řepy x FBC Rakovník – 4:11

K hodnocení třetího zápasu není třeba slov, z naší strany krásný zápas plný zajímavých florbalových akcí, přelévání hry z jedné strany na druhou, celkově to byl zápas, na který bylo radost se koukat. Vše, co trenéři hráčům říkali celý turnaj, bylo krásně vidět a odnesli jsme si cennou výhru.


Slovo trenéra (Štěpán Malý):

Celý turnajový den se vyvíjel podle mého očekávání. Z turnaje jsem měl skvělý pocit a byl jsem nadmíru spokojený s tím, co hráči předvedli. Vše, co jsme si řekli v šatně, hráči přenesli do zápasu, stříleli, jak se jen dalo, jen by to chtělo příště více štěstí.


Sestava:

Zrubcová, Kinkal, Holopírková, Mydla, Ubl, Suchý-G a Tetur A.

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Comentários


bottom of page