top of page

🦞 Mladší žáci - 2. ligové kolo 🦞

V sobotu 23.10.2021 odjeli mladší žáci do Hořovické haly na již druhý turnajový den v této sezóně opět v krásném počtu 15+1.

Čekali nás čtyři zápasy proti již známým týmům:

FBC Rakovník x Žraloci Příbram 8:1

FBC Rakovník x SK Alien Nation Černošice 5:2

FBC Rakovník x FbC Red Dragons Hořovice 1:2

FBC Rakovník x Panthers Praha 2:1


Všechny zápasy byly velice vyrovnané, hra se neustále přelévala z jedné strany hřiště na druhou a jednalo se o velice pěkná utkání z obou stran.

Ze všech zápasů jsme neporazili jen tým Alienů, kteří nás přemohli o jeden gól. Celkově nás v tomto zápase trápila produktivita, měli jsme několik šancí, kdy jsme mohli soupeři gólově odskočit o dva tři góly, ale brankář soupeře nebo konstrukce brány byly proti a to se nám stalo osudným, jeden nedůraz před naší brankou znamenal gól na 2:1 a vítězství soupeře.

Po celou dobu turnaje nás svými zákroky držel na vodou brankář Brabec, který tasil jedno eso za druhým, hlavně v zápase s Hořovicemi předvedl opravdu pěkný výkon.

Střelecky se nejlépe dařilo Jonášovi Peckovi, který zaznamenal hattrick a naopak největší smůlu měl při zakončení David Tuma, který svoje šance do prázdné branky nevyužil na druhou stranu připravoval spoluhráčům krásné asistence.



Slovo trenéra:


Hráči mají obrovský potenciál být ještě lepší. Byla na nich vidět chuť a zápal do hry, dali do toho opravdu všechno i emoce, které ke sportu patří. Celkově je to super kolektiv hráčů a hráček, kteří se během zápasu umí vyhecovat a namotivovat.




Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


bottom of page