top of page

🦞Letní soustředění Račí hrad - 3. den 🦞

Na ranní budíček v podobě diskotéky, která se rozléhá po celém areálu, si už pomalu začínáme zvykat. Po rozcvičce a snídani na nás čekal krásný slunečný den plný aktivit. Největší zábavou byl florbal, který jsme hráli na mokré plachtě. Byla u toho legrace a trenéři nás chválili, že i po dlouhé odmlce umíme chytit florbalku. Dokonce i malé děti obehrály zkušeného trenéra Ňému a střelily gól. V průběhu dne jsme také hráli pohybové hry, které byly tentokrát zaměřené primárně na obratnost.

Junioři a dorostenci strávili odpoledne hraním Račích her - rozvoj síly, obratnosti a vytrvalosti. Večer bylo na programu promítání MS Juniorů ve florbale - krásnou atmosféru vytvořili mladší žáci, kdy skvěle fandili a dělali "kotel".

Závěr dne se nesl v duchu hraní ping pongu s netradičním materiálem. Místo pálek používaly děti například kanystr nebo květník.

Krásný den jsme si všichni užili naplno :).

Pro více fotek se podívejte na naše Facebookové stránky FBC Rakovník.

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Comments


bottom of page