top of page

🦞 Junioři - 3. ligové kolo 🦞


Soupiska:


Vyskočil Martin, Houdek Lukáš, Humr Radek, Pokorný Martin, Kyncl Tadeáš, Michal Ondřej, Somol Štěpán, Born Lukáš, Cusack DanielKomentář trenéra:

“Stejné výsledky, svým způsobem i hodně podobný přístup k oběma zápasům. Podařilo se z pěkně vypracovaných akcí vstřelit branky, ale jinak nás bohužel v obou případech hodně trápila fyzická kondice. Situace ve druhém zápase z pohledu fyzičky byla natolik zoufalá, že dva hráči týmu FBC Slavia Praha dokázali celému zápasu dominovat bez větší pomoci ostatních spoluhráčů. Důležité je zmínit, že tito dva hráči za celý zápas ani jednou nevystřídali.

Hra týmu se zlepšuje, ale bohužel nacházíme neustále nové a nové chyby, které se musíme nově neustále učit napravovat, což není špatně, protože samotnou chybou se doufám co nejvíce naučíme a z dlouhodobého hlediska nám chyba jen prospěje. Uvidíme co nám přinesou další zápasy.


Výsledky:


FBC Rakovník : WIZARDS SO PRAHA 10 B (4:6)


FBC Slavia Praha : FBC Rakovník (6:4)

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Yorumlar


bottom of page