top of page

🦞Hodnocení sezony - starší žáci🦞


Sezona 2022/2023

Trenéři: Michal Petrů, Kryštof Svoboda

V uplynulém florbalovém ročníku 22/23 tým starších žáků vedla novopečená trenérská dvojice Michal Petrů a Kryštof Svoboda. Celkově hodnotíme sezonu neutrálně. Byla to naše první společná sezona, máme celkem široký kádr a proto záleželo jak a v jakém rozpoložení jsme se sešli. Zažili jsme mnoho pěkných momentů, ale bohužel i nějaká ta negativní kaňka zhoršila náš retrospektivní pohled.

Začněme tím, co se nám nelíbilo a bylo by potřeba pro další sezony změnit. V první řadě je potřeba vybudovat lepšího týmového ducha. Dále máme na mysli disciplinovanost a přístup hráčů k tréninkům, zápasům a celkově k florbalu. Je potřeba, aby to ve svém věku brali už trochu vážně a chápali, že z možnosti hrát vyplývají i některé povinnosti. Jako například vyplňovat a plnit docházku, domlouvat si odvozy na zápasy a přistupovat k tréninkům s větším nasazením.

Jak už bylo psáno, zažili jsme i spoustu pozitivních a radostných chvil. Čtrnáctkrát jsme se radovali z vítězství a v několika dalších zápasech nám unikla radost jen o fous. Když se to sešlo, dokázali jsme porazit i silné pražské týmy jako Spartu, Tatran či Vinohrady.

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page