top of page

🦞Elévové - 1. ligové kolo🦞


FBC Rakovník x OpenCamps Tatran Střešovice 0:11


Pro spoustu našich hráčů to byl úplně první ligový zápas, nebo první po dlouhé odmlce, a tak jsme teprve rozkoukávali. Tatran nás herně převyšoval a zápas skončil 0:11, ale nenechali jsme se rozhodit, vypilovali jsme techniku a na další zápasy už jsme byli lépe připravení.


FBC Rakovník x Prague Tigers White 1:8

Před tímto zápasem jsme si společně v šatně řekli, co bylo v prvním zápasu špatně a na co bychom si měli v tomto zápase dávat pozor. Elévové se z chyb ponaučili a o dost více si hlídali své protihráče, ovšem druhý tým měl stejně navrch. FBC Rakovník x Kralupy Wolves grey 2:1


Do tohoto zápasu šli naši hráči od začátku naplno s velikou chutí vyhrát. Od začátku jsme měli herní převahu a spoustu gólových šancí, z nichž se nám povedlo 2 proměnit. I spoluhráčům se podařilo vstřelit branku, ale další šanci jim naši hráči nedali a udrželi výsledek 2:1, a tak vezeme domů i první výhru sezóny.FBC Rakovník x T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 0:2

Elévové si velmi dobře hlídali každý svého hráče Při tomto zápase jsme si již více nahrávali a střel na bránu jsme měli také dostatek. Nakonec jsme "Králováku" podlehli 0:2, ale to vůbec nevadí, protože člověk se z chyb učí a příště to určitě vyjde. Chce to jen více štěstí.

Soupiska: Čermák Jan Beneš Jan Mydla Andrej Melová Veronika Brotánková Nela Radová Beáta Petrová Eliška Zabilanská Michaela Trenéři: Procházková Natálie Kosová Veronika Celkově hodnotíme dnešní start nové sezóny skvěle, na to, že byla tak dlouhá pauza od florbalu, tak mají hráči velkou pochvalu.

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Comments


bottom of page