top of page

🦞Elévové A - 9. ligové kolo🦞

FBC Rakovník : Panthers Praha WHITE 2:3

První zápas jsme nastoupili proti pražskému týmu jménem Panthers Praha WHITE, který se odehrával ve velmi pomalém a klidném duchu. Jelikož to byl první zápas dne, jak pro nás, tak pro ně, tak bylo jasně vidět, že hráči ještě nejsou na 100% vzhůru. Sice jsme otevřeli zápas první brankou, ale i tak to nestačilo na výhru. Po zápase jsem musel hráče trošku probudit a povzbudit do dalšího zápasu. 


FBC Rakovník : FBC Slavia Praha 4:2

Druhý zápas dne začal oproti prvnímu zápasu velice rychle a bylo vidět, že hráči mají chuť hrát a vyhrát. V první polovině zápasu se to přelévalo z jedné strany na druhou a bylo těžké překonat protihráčovu obranu. Jak skončila první polovina, hned jsem volal hráče aby přiběhli a řekl jim pár důležitých věcí co a jak. Začala druhá polovina a hned v prvních minutách jsme prolomili tu dlouhou remízu na 3:2. Nakonec ještě nádherná kombinace kluků z druhé lajny a vyhráli jsme 4:2.


FBC Rakovník : Autonapronajem Tatran Střešovice 2:5

Třetí zápas byl neskutečně plný emocí, napětí, střel a bohužel smůly. Tento zápas se mi ze všech 4 líbil asi nejvíc, bohužel jsme měli neskutečnou smůlu co se gólů týče, ale byla radost vidět tenhle zápas. Střel minimálně třicet a prošli bohužel jen dva, za to moc krásné dva. I když to nepadalo, hráči neustále hráli, vymýšleli kombinace, zkoušeli střílet ze všech úhlů a hlavně se bavili. Z tohoto zápasu si i já odnáším velký zážitek, který mi hráči předvedli. Musím pochválit každého z nich za neskutečnou chuť hrát, kombinovat a střílet.

 

FBC Rakovník : OLYMP FLORBAL Perseus 6:3

První polovina posledního zápasu byla úplně stejná jako druhý zápas, přelévání z jedné strany na druhou. Olymp tam měl velice šikovného malého hráče, který nám dělal v první polovině veliké problémy a dostal Olymp do vedení. Jenže to nás nezastavilo, pořádně jsme se nadechli a vydechli a šli na to. Do druhé půlky zápasu jsme vjeli na 200% toho malého klučinu jsme si začali hezký bránit, takže se nedostal vůbec k bráně. Z moc krásných kombinacích z kterých jsem měl i husinu, padly krásné 3 góly, které nás poslaly do dalekého vedení. 


Slovo trenéra: „ Na tento zápas jsme zaskakoval za hlavního trenéra Tadeáše Kyncla, který se bohužel nemohl zúčastnit. Jsem rád, že jsem ho mohl zastoupit, protože za tohle bych si zaplatil vstup i s popcornem.“

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Comments


bottom of page