top of page

🦞 Elévové - 8. turnajový den 🦞

Tento turnajový den nás čekaly 3 zápasy:


FBC Rakovník X Sokol Rudná Black 5:5


S tímto týmem jsme měli celý zápas lehce navrch. Vždy jsme byly gólově napřed a soupeři nás museli “dotahovat”. Byly to nervy až do konce. Bohužel jsme těsně před koncem obdrželi srovnávací gól a i přes velké úsilí se nám již nepodařilo vstřelit další gól.

Herně jsme měli převahu celý zápas, naši hráči si skvěle nahrávali, plnili rady trenérů, bohužel každou naši drobnou chybu, zejména neobsazení hráče, soupeř potrestal gólem.


FBC Rakovník X FbŠ Bohemians DDM Praha 7 1:4


I s tímto týmem jsme hráli ze začátku velmi vyrovnaně, dlouho jsme drželi skóre 1:2. V druhém poločase jsme ale “zamrzli” a z několika rychlých protiútoků jsme obdrželi 2 další góly. Nám se naopak už nepodařilo prosadit i přes velmi nebezpečné šance.


FBC Rakovník X FbC Red Dragons Hořovice 10:1


Do posledního zápasu jsme šli s velkým odhodláním vyhrát a hráči na soupeře nastoupili naplno hned od začátku. Soupeře jsme dokázali technicky přehrávat a dařilo se nám proměňovat šance v góly.


Slovo trenéra - Veronika Kosová:

Z turnajového dne jsme si odvezli 4 body a hráči mají velkou pochvalu. Konečně se nám podařilo prodat snažení na trénincích, které jsou s trenérskou výpomocí Ňémy

náročnější a intenzivnější. Viděli jsme řadu krásných akcí, skvělých nahrávek a střel. Byl vidět veliký herní pokrok u každého z hráčů. Musím vyzdvihnout to, že si hráči brali naše trenérské rady k srdci a dělali co jsme jim poradili. Dále naše hráčka, která si “střihla” brankářskou premiéru, protože zaskakovala za naší brankářkou stálici, chytala neskutečně a tým podržela v řadě nebezpečných protiútoků. Celkově tak nemůžu nic jiného než hráče pochválit a poděkovat jim za skvělý turnajový den.


Realizační tým:

Hlavní trenér: Natálie Procházková

Asistent trenéra: Veronika Kosová


Soupiska:

Nela Vaňková

Jan Beneš

Nela Brotánková

Samuel Cabal

Veronika Melová

Andrej Mydla

Eliška Petrová

Beáta Radová

Zbyněk Slabý

Hynek Štercl

Michaela Zabilanská
Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Comments


bottom of page