top of page

🦞 Elévové - 7. turnajový den 🦞

FBC Rakovník x FbC Red Dragons Hořovice Balerion 6:8


Do prvního zápasu jsme nastoupili s velkým nadšením a odhodláním vyhrát. Bylo nás pouze 5+1, ale nechtěli jsme soupeři darovat výhru zadarmo. Hodně jsme běhali, snažili se o přihrávky a stříleli jsme, co jsme mohli. Konečně po dlouhé době padaly góly a byl vidět i úsměv na tváři. Bohužel Hořovice byly lepší na skóre, jelikož jsme se dopustily menších chyb, které nás stály proměněné branky pro soupeře.

FBC Rakovník x Tatran OC Šestka Střešovice 3:12

Druhý zápas jsme se utkali s domácími. Do začátku jsme šli se stejným nasazením jako do prvního zápasu, ovšem byli lepší na florbalce a i jsme více chybovali. Máme do příště co trénovat. Ovšem je vidět, že naši hráči se stále více a více posouvají, a to je pro nás hlavní. Byl znát i počet, hrát v 5 je o dost náročnější, ale zvládli jsme to a jsem na děti pyšná.

FBC Rakovník x Kralupy Wolves 4:1

Jelikož se nedostavil jeden tým, tak jsme se dohodli s trenéry, že si zahrajeme přátelské utkání, aby si hráči více zahráli a užili dnešní TD. Tento zápas dopadl v náš prospěch, takže jsme odjížděli s úsměvem. Padaly góly, dokonce byly k vidění i povedené nahrávky.

Soupiska: Čermák Jan Beneš Jan

Štercl Hynek

Cabal Samuel Brotánková Nela Mydla Andrej Trenéři:


Procházková Natálie

Holanová Denisa
Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Comentários


bottom of page