top of page

🦞Elévové - 6. turnajové kolo🦞


FBC Rakovník X FbC Red Dragons Hořovice 5:2

V prvním zápase nás čekali Red Dragons Hořovice – tým se kterým už jsme tuto sezónu hráli a prohráli. Tentokrát jsme však už byli připravenější a povedlo se nám zvítězit i s větším brankovým náskokem.


FBC STŘELCI UNHOŠŤ X FBC Rakovník 0:2

S Unhoští už jsme se také utkali již po několikáté. Věděli jsme, co od týmu očekávat a byli jsme na ně připravení. I když tomu skóre úplně neodpovídá, měli jsme celý zápas značnou převahu. Nedařilo se nám ale proměňovat šance jako v jiných zápasech, zápas tak skončil „pouze“ 0:2.


FBC Rakovník X FBC Slavia Praha 5:4

V dalším zápase jsme se utkali s naší starou známou Slavií. Utkali jsme se s nimi tuto sezónu již po čtvrté. Dvakrát jsme s nimi prohráli a jednou remizovali, tentokrát se nám však konečně podařilo nad nimi zvítězit. Celý zápas jsme měli herně navrch, i když posledních pár minut bylo infarktových. Nakonec jsme to však zvládli a zvítězili.


OLYMP FLORBAL Achilles X FBC Rakovník 2:4

S Olympem Achilles jsme se střeli poprvé v minulém ligovém kole. Tenkrát nás obdarovali výsledkem 6:1. Předpokládali jsme, že tento zápas bude zřejmě nejtěžším soupeřem tohoto kola. Nevěděli jsme úplně co od zápasu očekávat, byli jsme však odhodlaní vyhrát i tento zápas. Naši elévové se do soupeřů pustili od začátku naplno, plnili co jsme si řekli a podařilo se nám vyhrát.


Slovo trenéra: Veronika Kosová

„Toto ligové kolo bylo bez debaty naše nejúspěšnější. Podařilo se nám vyhrát všechny 4 zápasy. Co je ale pro mě jako pro trenéra ještě důležitější – dokázali jsme porazit soupeře, se kterými jsme v minulosti prohráli. Krásně se tak zhodnotilo naše snažení na tréninkách. Je vidět, jak se hráči zlepšují, více si věří a zvládají i výborně bránit střely soupeřů, což bylo v minulosti asi největším kamenem úrazu. Hráči mají velkou pochvalu a těšíme se na další zápasy. Zřejmě nás budou čekat soupeři z vyššího výkonnostnějšího koše, tak uvidíme, jak se s nimi zvládneme popasovat“.

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Comentários


bottom of page