top of page

🦞Elévové - 5. turnajový den 🦞

FBC Rakovník X ACEMA Sparta Praha Orange 6:3

V prvním zápase jsme měli od začátku převahu a povedlo se nám i přes pár obdržených branek vyhrát s rezervou.


OLYMP FLORBAL Achilles X FBC Rakovník 6:1

Jako druhý nás čekal favorit turnaje. Ani my s nimi nedokázali držet krok. Dokázali jsme vstřelit pouze jednu branku, i když šancí jsme měli hodně. Bohužel jim do branky padala téměř každá střela. Tomu odpovídá i konečné skóre.


Panthers Praha WHITE X FBC Rakovník 4:7

V třetím zápase jsme se utkali se soupeřem, se kterým jsme se utkali hned v prvním kole. Tehdy jsme s nimi prohráli 2:5. Dnes se nám povedlo ukázat jak jsme se od té doby posunuli. Měli jsme celý zápas převahu.


FBC Rakovník X FbC Barracudas Slaný 5:0

Poslední soupeř byl pro nás neznámý, zatím jsme se s nim neutkali, což se projevilo v začátku zápasu, kdy hráli hráči obou stran dost opatrně a pomalu. Postupně se obě strany rozehráli, ale my měli od začátku navrch. A co se týče naší obrany, ta byla v tomto zápase výborná. Povedlo se nám udržet nulu.


“Celkově tento zápas hodnotím velmi pozitivně. Jsem ráda, že se nám povedlo prolomit smůlu z loňského roku. Taky bych chtěla vyzdvihnout výkon našeho brankáře Honzy Čermáka, který nás ve všech zápasech podržel a v posledním si dokonce udržel čisté konto. Také stojí za zmínku výkon Hynka Štercla, který ve třetím zápase zlomil svou dosavadní střeleckou smůlu během posledních dvou zápasu nastřílel 12 gólů”Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Comments


bottom of page