top of page

🦞 Elévové - 4. turnajový den 🦞

První zápas – T.B.C. LUCERN Králův Dvůr x FBC Rakovník – 7:0

Na tento turnajový den nás jelo pouze 9 hráčů včetně brankáře, což bylo celkem málo oproti ostatním turnajům. I když jsme prohráli 7:0, naši hráči hráli velice dobře, každým zápasem se zlepšujeme, a to je hlavní. Napadáme, střílíme na bránu a o dost více si hlídáme hráče v porovnání s prvním zápasem, který byl v září. Občas jsme udělali na hřišti chybu, z které vždy padl gól, ale z chyb se člověk učí.


Druhý zápas – FBC Rakovník x SPORT EDEN BEROUN – 0:7

V druhém zápase nás čekal tým Eden Beroun. Do zápasu jsme vstoupili s velkým odhodláním, ale bohužel se Berounu podařilo vstřelit první gól hned v první minutě zápasu a naši hráči čím dál více zápas vzdávali, nevraceli se bránit a neobsazovali si hráče. Díky tomu jsme obdrželi dalších několik gólů rychle po sobě. Ke konci zápasu se však naši hráči ještě dokázali vzchopit a výsledek tak zůstal 0:7.


Třetí zápas – Prague Tigers White – FBC Rakovník – 8:0

Během posledního zápasu dne už se místy začínala ozývat únava, přesto se hráči nevzdávali a bojovali ze všech sil. Výsledek je vzhledem k průběhu zápasu dost krutý, protože šancí ke vstřelení branky jsme měli mnoho, avšak štěstí nebylo na naší straně. Proto mají hráči pochvalu za snahu do závěrečného hvizdu výsledek nějak zkorigovat.


Hodnocení trenérů

Jsme na děti pyšní, i když zápasy prohráváme, je zde vidět obrovský posun, a to je pro nás nejdůležitější. My jako trenéři na skóre nekoukáme, hlavní je, aby to děti bavilo a zlepšovali se na hokejce, a to se daří. Jelikož hrajeme víceméně se stejnými týmy, tak nás ostatní trenéři docela znají a dnes jsme dostali pochvalu i od trenérky Tigers, že děti hrají každým turnajem lépe a lépe. Bohužel na poslední zápas nás bylo ještě o jednoho méně, ale stejně to děti zvládly.


Soupiska hráčů

Čermák Jan

Čermák Lukáš

Ostrejš Matyáš

Cabal Samuel

Petrová Eliška

Zabilanská Michaela

Radová Beáta

Brotánková Nela

Dykastová Anděla


Trenéři


Procházková Natálie

Kosová Veronika

Kyncl Tadeáš

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Comments


bottom of page