top of page

🦞 Elévové - 3.ligové kolo 🦞

FBC Rakovník x Prague Tigers White – 2:10


Do prvního zápasu jsme nastoupili s trochu menším nadšením hrát, ale nakonec bojovali, co to jenom šlo. Náš výkon byl dosti znát na přístupu ke hře. Nehlídali jsme si hráče před bránou, koukali jsme na soupeře a čekali co udělá. Ale také jsme mohli vidět krásné přihrávky a nabíhání hráčů do volného prostoru. Hodně jsme stříleli na bránu, ale bohužel se pouze dva míčky probojovaly za brankovou čáru.


Tatran OC Šestka Střešovice x FBC Rakovník – 6:2


Po prvním zápase jsme měli rozmluvu v šatně a děti si slova vzaly k srdci. S prvním zápasem se to nedalo srovnat. Hráči byli najednou aktivní, napadali a bylo znát o dost větší nadšení ze hry. Hodně jsme i stříleli, ale góly bohužel nepadaly, ale to vše se časem zlepší.


Slovo Trenéra:

Jsem moc ráda, že druhý zápas byl o 100 % lepší než ten první. Sice jsme prohráli, ale byla tam bojovnost a ta je velmi důležitá.
Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Comentarios


bottom of page