top of page

🦞Elévové - 1. turnajový den 🦞

V neděli 2.10. jsme vyrazili na letošní první kolo elévů do Sedlčan. V týmu je mnoho nováčků, kteří věkově postoupili z přípravky.


FBC Rakovník x ACEMA Sparta Praha Orange 3:2

V prvním zápase jsme se utkali s pražskou Spartou a byl to vyrovnaný souboj od začátku

do konce. Nakonec se nám i přes napínavý závěr povedlo udržet vítězný výsledek.


FBC Rakovník vs Panthers Praha WHITE 2:5

Vstup do zápasu se nám nepovedl a na konci první poloviny jsme čelili nepříznivému stavu 0:3. Během pauzy jsme si řekli, že budeme bojovat až do konce a přesně to se dělo. Povedlo se nám do poslední chvíle držet naději na srovnání, bohužel během poslední minuty, když už jsme hráli o vše se soupeři povedlo vstřelit dva góly.


FBC Rakovník vs FBC Žraloci Příbram 5:1

Do posledního zápasu dne jsme vyměnili brankáře, místo Honzy Čermáka šla do brány Tonička Šantorová, která nás v bráně podržela stejně skvělé jako Honza. Od začátku do toho šli hráči naplno s velikou chutí vyhrát. A povedlo se! I z tohoto zápasu jsme si odnesli výhru.


Slovo trenéra: Z celého turnaje mám velmi dobrý pocit. Všichni hráči mile překvapili. Povedlo se také začlenit mladší hráče, kteří za elévy hráli poprvé a odvedli skvělou práci. Jako velké plus beru také soustředěnost a bojovnost, kterou hráči na hřišti předváděli. A samozřejmě také to, že si po celou dobu brali k srdci naše rady.

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Comments


bottom of page