top of page

🦞Elévové - 1.ligové kolo 🦞

Na první turnaj sezóny jsme se vydali do haly ZŠ Bítovská na Praze 4. Až na pár absencí jsem vyrazili v plné sestavě, hráči už se zápasů nemohli dočkat.


FBC Rakovník X Blue Horses Stochov 13:1

První zápas jsme odehráli proti soupeřům z nedalekého Stochova. Zápas byl rozhodnut už po pár minutách hry, obě naše formace předváděli krásný útočný florbal. Za jedinou kaňku se dá brát ztráta čistého konta brankářky Šantorové, gól dostala v posledních deseti vteřinách.


FBC Rakovník X Tatran Střešovice - Akademie Řepy 10:2

Druhý soupeř nás ze začátku překvapil, důsledkem čehož jsme museli dvakrát dotahovat. Po pár minutách se hra vyrovnala a ještě do poločasu jsme byli ve vedení. V druhé polovině se podařilo vedení ještě navýšit.


FBC Rakovník X Buldoci Radotín – Davle 7:3

Ve třetím zápase jsme narazili na nejsilnějšího soupeře turnajového dne. Opakoval se scénář z předešlého zápasu. Opět jsme museli dvakrát dotahovat, ale pak už jsme převzali otěže zápasu a zvítězili i potřetí.


FBC Rakovník X FbŠ Bohemians DDM Praha 7 24:1

Před posledním zápasem nás opustil Jáchym Rybáček a místo něj se do druhé lajny natrvalo přesunul Pepa Šantora, který je věkem sice přípravkář, ale již v předešlých zápasech zkusil pár střídání. Bohemians nastoupili pouze ve 4 hráčích, takže bylo jasné, že budeme od začátku diktovat tempo. Předvedená hra by se dala nazvat jako ofenzivní koncert, důkazem budiž 7 vstřelených gólů Šantory.


Hodnocení trenéra Tadeáše Kyncla :

Všichni si zaslouží pochvalu za předvedené výkony, polovina týmu hrála své první utkání v elévech, ale vůbec to na nich nebylo znát. Na závěr musím prozradit, že po odehrání turnaje jsem večer zjistil o nešťastné situaci, ke které došlo během losování. Naše elévovské týmy (A a B) byly prohozeny, takže jsme hráli v horším výkonnostním koši. To však nesnižuje 4 skvělé výhry, které jsme zaznamenali.Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Comments


bottom of page