top of page

🦞Dorost - 8. ligové kolo🦞

Dorost veze plný počet bodů

V sobotu 20.1.2024 se tým dorostu vydal na osmé ligové kolo do pražské haly Barandov.FBC RAKOVNÍK vs. KNONÝŘI KLADNO ČERNÍ 6:4 (2:1; 0:2; 3:1)


Matyáš Brodníček 2+1

Tobias Liprt 1+2

Jonáš Pecka 2+0

David Tuma 1+1

Ondřej Tuma 0+1


Hodnocení trenéra : Chvílemi jsme soupeři nestíhali v obranné činnosti a dávali tak prostor k nebezpečným střelám z výhodných pozic.

Musel jsem udělat změny v sestavě, jinak bychom zápas prohráli. Brankově jsme odskočili až ve 3. třetině. Za co musím naše hráče pochválit, je touha po vítězství a naše tvrdost v osobních soubojích.


Sestava : Adam Masák, Martin Dao (náhradní brankář) - Jonáš Přibyl, Ondřej Tuma, Tobias Havel, Jakub Hrádek - Matyáš Brodníček, David Tuma, Jakub Čermák, Jonáš Pecka,

Tobias Liprt, Daniel Halíř, Vilém Homola, Jan Hrádek, Tadeáš Breník.


Trenér : Vít NěmečekFAT PIPE TRAVERZA CHODOV vs. FBC RAKOVNÍK 4:10 (1:4; 2:3; 1:3)


Tobias Liprt 3+0

Jan Hrádek 1+2

Jonáš Pecka 1+1

Jakub Hrádek 1+1

Matyáš Brodníček 1+0

Daniel Halíř 1+0

Tadeáš Breník 1+0

Tobiáš Havel 1+0

Jonáš Přibyl 0+1

David Tuma 0+1

Ondrej Tuma 0+1Hodnocení trenéra : Po první třetině to vypadalo na pohodový průběh. Ale to bychom nebyli my, aby nebylo drama.

V polovině utkání jsme vedli již jen o jedinou branku. Chtěl jsem opět udělat změny v sestavě, ale v tom nám to tam naštěstí začalo padat a zápas jsme nakonec s přehledem vyhráli.


Sestava : Martin Dao, Adam Masák, (náhradní brankář) - Jonáš Přibyl, Ondřej Tuma, Tobias Havel, Jakub Hrádek - Matyáš Brodníček, David Tuma, Jakub Čermák, Jonáš Pecka,

Tobias Liprt, Daniel Halíř, Vilém Homola, Jan Hrádek, Tadeáš Breník.


Trenér : Vít Němeček


Závěrečné hodnocení : Toto bylo ligové kolo hlavně o našich lídrech, kteří ukázali, že jimi umí být. Zařadili na vyšší stupeň v pravý čas a tím velmi pomohli k tomu, že vezeme plný počet bodů.
Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

コメント


bottom of page