top of page

🦞Dorost - 6. ligové kolo 🦞

Dorost bez opor veze plný počet bodů


V sobotu 9.12.2023 se tým dorostu vydal na šesté ligové kolo do Lysé nad Labem. Trenérovi Vítovi Němečkovi chyběli 3 hráči první formace.


FBC RAKOVNÍK vs. HORNÍ POČERNICE ORKA B 5:2 (1:1; 2:1; 2:0)


Tobias Liprt 3+1

Jakub Hrádek 1+0

Jonáš Pecka 1+0


Hodnocení trenéra : Tento zápas mi upřímně udělal velkou radost. Svou premiéru v dorostu odehráli Vilda Homola a Tomáš Fouček a oba slušně. Překvapil mě druhý útok,

který odehrál lepší utkání, než útok první. Ale celkově tým odehrál dobré utkání.


Sestava : Adam Masák, Martin Dao (náhradní brankář) - Jonáš Přibyl, Jakub Hrádek, Jakub Brož, Tomáš Fouček - Jakub Čermák, Jonáš Pecka, Tobias Liprt, Tadeáš Breník, Daniel Halíř, Vilém Homola.


Trenér : Vít NěmečekACEMA SPARTA PRAHA BLUE vs. FBC RAKOVNÍK 4:7 (2:5; 2:0; 0:2)


Daniel Halíř 2+1

Tadeáš Breník 2+1

Tobias Liprt 1+1

Vilém Homola 1+1

Jakub Čermák 1+0


Hodnocení trenéra : Opakoval bych komentář z prvního utkání. Tým měl dnes dobrý den a druhá formace velmi dobrý. Po dlouhé době jsem spokojený s výkonem našich hráčů.


Sestava : Martin Dao, Adam Masák (náhradní brankář) - Jonáš Přibyl, Jakub Hrádek, Jakub Brož, Tomáš Fouček - Jakub Čermák, Jonáš Pecka, Tobias Liprt, Tadeáš Breník, Daniel Halíř, Vilém Homola.


Trenér : Vít Němeček
Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Комментарии


bottom of page