top of page

🦞Dorost - 4. ligové kolo🦞

Vydřená výhra dorostu nad Chodovem


V neděli 12.11.2023 se tým dorostu vydal na čtvrté ligové kolo do chodovské sportovní haly. V roli trenéra zastoupil nemocného Víta Němečka trenér starších žáků Michal Petrů.


FBC RAKOVNÍK vs. FAT PIPE TRAVERZA CHODOV 4:3 (0:1; 2:1; 2:1)


Tobias Liprt 2+0

Jakub Hrádek 0+2

David Tuma 1+0

Štěpán Fukárek 1+0

Ondřej Tuma 0+1


Hodnocení trenéra : Zápas byl vyrovnaný a vždy jsme dotahovali skóre. Nepokryli jsme 2 standardní situace a obdrželi z nich branky. Naopak jsme dali 2 góly z hezkých kombinací.

Na 3:3 jsme vyrovnali díky dobrému pressingu a dotlačení soupeře k chybě. Po obdržení branky si soupeře vzal time-out, kdy si naše úderná 1. formace stačila oddechnout a vzápětí dobrým tlakem do branky zařídila vítězství pro náš tým.KANONÝŘI KLADNO ČERNÍ vs. FBC RAKOVNÍK 5:3 (1:0; 1:3; 3:0)


Daniel Halíř 1+0

Tobias Liprt 1+0

Štěpán Fukárek 1+0

Ondřej Tuma 0+1


Hodnocení trenéra : Vyrovnaná první třetina, kdy nám nešla střelba. Ve druhé třetině jsme prolomili smůlu, ale bohužel jsme oslavovali branku nesportovně a byli jsme posláni do oslabení, v kterém jsme dali branku, ale v závěru oslabení soupeř vyrovnal. Zápas se ještě jednou brankově přelil na naší a vzápětí na soupeřovou stranu, kde jsme znervózněli a začali dělat chyby. Toho jsme se do konce zápasu nezbavili.


Závěrečné hodnocení : Bohužel spousta nevyužitých šancí, zbytečné ztráty a nedisciplinovanost nás stála plný počet bodů a spoustu nervů.


Sestava : Adam Masák, Martin Dao - Ondřej Tuma, Jonáš Přibyl, Jakub Hrádek, Tobias Havel - Štěpán Fukárek, Tobias Liprt, David Tuma, Jan Hrádek, Tadeáš Breník,

Daniel Halíř, Vojtěch Drahorád, Jakub Engel.

Trenér : Michal Petrů
Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page