top of page

🦞Dorost - 3. ligové kolo🦞

Cenná remíza dorostu s Kralupy


V sobotu 28.10. se tým dorostu vydal na třetí ligové kolo do kladenské haly Bios. Trenéru Vítovi Němečkovi chybělo poměrně dost hráčů základní sestavy, což se nakonec ukázalo jako zásadní problém.


FBC RAKOVNÍK vs. KRALUPY WOLVES ASPV 3:4pn (0:2; 1:0; 2:1)Jakub Čermák 1+1

Tobias Liprt 1+0

David Tuma 1+0


Hodnocení trenéra : Vyrovnaný zápas, kdy jsme často nechávali volný střed hřiště. V těchto těžkých chvílích nás podržel brankář Martin Dao.

Podle mě jsme měli více šancí, než soupeř, ale dnes nám to nestřílelo. Na konci zápasu, z mého pohledu, soupeř fauloval našeho obránce

a padla z toho branka. Z protestů jsme obdrželi osobní trest a hráli jsme oslabení, v kterém Jakub Čermák prošel přes 2 hráče a z dorážky vyrovnal.

Ve finále velmi cenný bod pro nás.SUMMER CAMPS TATRAN STŘEŠOVICE vs. FBC RAKOVNÍK 6:3 (3:1; 2:2; 1:0)Hodnocení trenéra : Tenhle zápas se těžko hodnotí. Celý zápas jsme se potýkali se zdravotními komplikacemi klíčových hráčů a od poloviny, kdy byl zápas ještě na skóre vyrovnaný, jsme dohrávali v podstatě v 7 lidech v poli. Poté nám soupeř brankově utekl.


Závěrečné hodnocení : Slabou stránku dnes vidím bránění středu hriště u naší branky a střelbu. Naopak silnou odhodlání hrát až do konce naplno za jakýkoliv okolností.Sestava : Adam Masák, Martin Dao - Matyáš Brodníček, Ondřej Tuma, Jonáš Přibyl, Stanislav Vojáček - Štěpán Fukárek, Tobias Liprt, Jakub Čermák, Tadeáš Breník, David Tuma, Jakub Engel.

Trenér : Vít Němeček
Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


bottom of page